Sexy Ján Koleník hraje v Kdyby bylo kdyby. Co o něm nevíte?

Ján Koleník je sexsymbolem Slovenska a nedávno dorazil v televizních projektech i do České republiky, kde si ho většina divaček ihned všimla. Vy můžete urostlého herce sledovat na Prima LOVE ve slovenském seriálu o vztazích Kdyby bylo kdyby. Co o něm nevíte?

Co uvidíte ve čtvrtek ve druhé řadě Kdyby bylo kdyby?

Druhá řada Kdyby bylo kdyby se snaží napravit to, co se stalo v řadě první. Majetnického Igora (Ján Koleník) zavře policie a má pletky s mafií, která u něj v bytě neustále něco hledá. Igor však nemá tušení co.

V druhé řadě se sexy Igor vrací z vězení, jeho milenka je pryč, ztratil tak i její dceru, ke které si hledal dlouho vztah. Igor začíná znovu a pokouší se vše napravit. O co jste přišli v minulém dílu? PŘEČTĚTE SI VÍCE.

Adéla se schází s malou Zuzkou, ta nechápe, že má maminka amnézii. Bohužel Adéla si jí nepamatuje, ale je jí jasné, že jde skutečně o její dceru. Tomáš a Ingrid se vracejí z večeře s Ingridiným otcem, nacházejí zničený obývák – to Mirky nové štěňátko. Simonka se dokázala osvobodit z provazů, čeká na Masára, kterému uštědří ránu do hlavy a prchá. Anděl se vrací v noci domů, uléhá k Adéle a zjišťuje, že ta má u sebe Zuzku! Další ráno u Tomáše doma řeší, co se štěnětem, Igor se nabízí, že ho za 3 týdny vše naučí! Adéla se probouzí a Zuzka nikde, Anděl ji má ve voze a veze jí do školy. U Ingrid doma se provalí hned několik pravd – ona nevozí ženy pro eskort servis, píše knihu s lehkou erotickou tematikou (proto tučný šek).

Co nevíte o Jánovi Koleníkovi?

1) Ján Koleník má 11. listopadu 38. narozeniny

2) Zatím neplánuje rodinu, ale dokáže si představit, že bude mít děti.

3) Je single.

4) Potrpí si na detaily, což je jeho špatná, ale i dobrá vlastnost.

5) Dostává ručně psané dopisy od fanynek, kterým se snaží odepisovat.

6) Nad tím, že chce být hercem vážně začal uvažovat až na vysoké škole.

7) Je to pragmatik.

8) Nedokáže žít bez divadla, ale ani kamery.

Sledujte Kdyby bylo kdyby na Prima LOVE po 22. hodině v úterý a ve čtvrtek!

Sdílejte článek