Kdyby bylo kdyby: Koleník konečně odhalí, co u něj celou dobu mafie hledá!

Kdyby bylo kdyby (4) - upoutávka

Podívejte se na další díl slovenského seriálu Kdyby bylo kdyby. Ten vypovídá o láskách a vztazích s nejlepšími herci ze Slovenska a Česka. Další díl uvidíte na Prima LOVE ve 22.00 v úterý a ve čtvrtek.

Po připomínce předchozích dílů se vracíme k Andělovi, ten Adéle vnucuje, že nemá dceru, že žádná Zuzka není. Ona nechápe, proč by jí Igor lhal, proč by jí dával fotografii spokojené rodinky. Ján se dozvídá, že je Eva těhotná, opuštění tedy nebude tak jednoduché, jak si ještě před chvílí myslel.

Než se tak stane, míříme k Masárovi, ten dal unést sekretářku Simonku, která jeho i Igora dostala do problémů a za mříže. S ní unesl i jejího partnera Dana, se kterým údajně našli to „ono“, o čem byla první série. Ani na začátku druhé série totiž Igor netuší, co u něj mafie hledá. Teď se to konečně dozví...

Co se vlastně celou dobu hledá?

Byl to přívěšek zesnulého Adélina manžela, ale jak se ukázalo, skutečně šlo jen o pouhý suvenýr- uvnitř nic nebylo. Masár sundává Danovi pytel z hlavy, muž je ale mrtvý. Protože je i Igor přítomen, po pár dnech na svobodě se připletl k neúmyslnému zabití. Adéla ukazuje Andělovi fotku rodinky, ať jí lže on nebo Igor, ona chce dívku najít a setkat se s ní. Masár, když se dozvídá, že Simonka nic neví, předává Igorovi pistoli, ať jí zabije. To on neudělá, ale na pistoli nechá otisky. Masár ji bere a střílí…slepý náboj. Ingrid vysvětluje, že vozí ženy pro eskortní službu, když vidí Tomáš pěknou částku, zajímá se, jestli by to nemohl dělat také.

Podívejte se na další díl Kdyby bylo kdyby na Prima LOVE v úterý ve 22.00.

Všechny díly najdete také online na iPrima.cz.

Sdílejte článek