Kdyby bylo kdyby: Koleník se nehodlá vzdát dcery své milenky, která zmizela

Po návratu Igora (Ján Koleník) z vězení není nic při starém. Jeho partnerka Adéla zmizela, ale on se snaží kontaktovat alespoň její dceru, ke které si dlouho hledal vztah. Teď by ji za nic nevyměnil. Co uvidíte ve čtvrtek ve 22.00 na Prima LOVE v seriálu Kdyby bylo kdyby?

Po připomínce předchozích dílů se vracíme k Jánovi, který má před sebou jak Evu, tak Moniku. Ženy si vymění názory a po strkanici obě odbíhají- Monika odjíždí a Eva vbíhá do domu. Ján bude mít co napravovat, Eva ho navíc nechce pustit domů. Jde tedy ke kolegovi, se kterým nejspíše vyrazí i na dovolenou.

VŠECHNY DÍLY SERIÁLY KDYBY BYLO KDYBY SI MŮŽETE PŘEHRÁT NA iPrima.cz TADY

Adéla se pokusila o sebevraždu, když Igora zatkli

Ingridin otec se přiznává, že si našel významně mladší partnerku, žena ho tedy vyhodila a on nemá kde být. Prosí je o možnost tu přespat, druhý den ale musí za ženou si vše nějak vyříkat. Anděl se zbavil Igora, Adéle vysvětluje, o koho jde - že je to násilník, kvůli kterému se pokusila o sebevraždu. Igor se před ránou do hlavy ještě stačil zmínit o Zuzce, Anděl tedy musí Adéle vyvrátit domněnku, že jde o její dceru. Igor se probírá u Anděla, ten mu říká, co se stalo - že se Adéla pokusila o sebevraždu, když Igora zatknuli, a že trpí amnézií. Nechce, aby se s ní stýkal, a dává mu nabídku - práci, bydlení a vůz a možnost vídat Zuzku několikrát týdně.

Igor zatím přijíždí do školy, kde a půl hodiny vyzvedává Zuzku. Slibuje jí, že se s maminkou brzy uvidí, ale dnes ještě ne. Po schůzce jede do květinářství, kde Adéle předává fotografii jich dvou a Zuzky.

Sledujte vztahy, lásku a sex v seriálu Kdyby bylo kdyby na Prima LOVE ve čtvrtek ve 22.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.