Celebrity

18. března 2023 18:39

Eliška Reiglová

Kevin ze Sám doma je dvojnásobný otec. Se snoubenkou tajili narození syna tři měsíce

Herec Macaulay Culkin (42), který se do pamětí lidí téměř z celého světa nesmazatelně zapsal jako Kevin z komedie Sám doma, se stal podruhé otcem. Se svou snoubenkou Brendou Song (34) dokázal utajit nejen celé těhotenství, ale také tři měsíce života jejich druhého syna.

Macaulay Culkin a Brenda Song, která byla v dospívání velkou hvězdou Disney filmů, se dali dohromady v roce 2018. Už v dubnu roku 2021 se páru narodil první společný potomek, chlapeček, kterému dali jméno Dakota.

Čtěte také: Alkohol, drogy i poruchy příjmu potravy. Jak se dnes daří bývalým dětským filmovým hvězdám?

Oba herci velmi dbají na své soukromí a o životě za zavřenými dveřmi téměř nehovoří. Zdroj z jejich okolí ale v lednu loňského roku prozradil magazínu People, že Culkin svou přítelkyni požádal o ruku a ona přijala. Pravděpodobně i svatba je záležitostí, kterou si hollywoodské hrdličky budou chtít nechat pro sebe.

Tajné těhotenství i porod

Culkin i Song chtěli rodinu nadále rozšiřovat a to se jim povedlo v absolutním utajení. Herečka v listopadu loňského roku přestala chodit na veřejnost a neměla ani natáčení, o těhotenství ale vědělo jen nejbližší okolí. Proto se ho páru podařilo utajit a situaci využili k tomu, aby si s druhým miminkem užili čas bez pozornosti fanoušků.

Podle informací deníku Daily Mail měla Brenda Song před třemi měsíci na svět přivést dalšího chlapečka, který dostal jméno Carson. Ani jeden ze slavných rodičů se k radostné novině ještě veřejně nevyjádřil.

Žádné chůvy

Je možné, že s druhým dítětem vzhledem k povolání oba herci svůj přístup přehodnotí, ale dosud byli svému prvorozenému synovi k dispozici téměř neustále a chůvu mu pořizovat nechtěli. Velkou pomocí jim ale byla hereččina maminka.

„Když jsem natáčela, chodila s ním se mnou na plac, abych mohla kojit a abych ho mohla vidět. Všem těhotným kamarádkám bych řekla, aby se ujistily, že jim po porodu bude mít kdo pomoct. Instinktivně chcete zvládnout všechno, ale fyzicky to není možné,“ řekla Song, jak ji cituje Daily Mail.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.