zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 slavných dam, které letos oslaví 50. narozeniny. Jaké je tajemství jejich krásy?

6 slavných dam, které letos oslaví 50. narozeniny. Jaké je tajemství jejich krásy?
Autor: profimedia.cz 6 slavných dam, které letos oslaví 50. narozeniny. Jaké je tajemství jejich krásy?
anna kopečková , Vydáno: 16.01.2019
Když nedávno známý francouzský spisovatel, režisér a televizní moderátor Yann Moix prohlásil, že není schopen milovat padesátiletou ženu, protože je pro něj moc stará, vzbudilo to ohromný poprask. Pravdou totiž je, že dnešní padesátnice vypadají úplně jinak než za časů Boženy Němcové – její postavě babičky bylo právě padesát let, když přijela na Staré bělidlo. Důkazem jsou ženy, na které upírá oči celý svět a kterým přibývající roky vůbec neubírají na kráse.

reklama

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
Autor: profimedia.cz Jennifer Lopez

Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice je důkazem známého rčení, že věk je jen číslo. Přestože v červenci oslaví padesátku, podle vlastních slov se cítí v nejlepší formě svého života. Je to na ní i vidět, Ale božské křivky nemá rozhodně zadarmo. Tvrdě na sobě dře, jí zdravou stravu, nepije alkohol, nekouří, hodně spí a posiluje každý den. Díky tomu je na vrcholu své formy i kariéry! A zdaleka ještě nekončí. 

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston v roce 1994 a nyní
Autor: profimedia.cz Jennifer Aniston v roce 1994 a nyní

Je považována za jednu z nejlépe oblékaných celebrit a její bezchybný účes kopírují ženy po celém světě. I na prahu padesátky stále váží jen kolem 52 kg (při výšce 168 cm) a vypadá skoro stejně jako v době, kdy natáčela seriál Přátelé. Za bezchybnou postavu částečně vděčí genům a svůj podíl na ní má jistě i fakt, že herečka nemá děti, a tudíž její křivky nepoznamenalo těhotenství ani kojení. Přesto se ale ve svém věku už musí i trochu snažit – dodržuje přesný a přísný jídelníček, v němž dominuje zelenina a ovoce, oříšky, vločky, celozrnné těstoviny, krůtí a rybí maso. To vše samozřejmě v malých porcích několikrát denně. A k tomu pravidelné cvičí jógu a posiluje ve fitku.

Cate Blanchett

Cate Blanchett před pár lety a v nové reklamě na parfém Sí
Autor: profimedia.cz Cate Blanchett před pár lety a v nové reklamě na parfém Sí

I australská herečka patří ke šťastným ženám, pro něž čas není nepřítelem a přibývající věk jim neubírá na kráse. Spíše naopak. Vrásky jí nepřibývají a její štíhlá postava má stále stejně dokonalé míry. Cate Blanchett patří k největším ozdobám Hollywoodu a její přítomnost na galavečerech nejrůznějšího druhu je zárukou toho, že se dostaví skutečná dáma s vytříbeným vkusem. A nutno dodat, že v reklamě na parfém Sí od Giorgio Armani je opravdu úchvatná.

Catherine Zeta-Jones

Catherine v roce 2004 a v roce 2017
Autor: profimedia.cz Catherine v roce 2004 a v roce 2017

Na herečku s bujným dekoltem je krásný pohled i na prahu padesátky a zdá se, že manželská krize ani psychické problémy jí nepřidělaly moc vrásek navíc. Krásná brunetka, která vzhledem připomíná spíše Španělku, umí dokonale prodat svůj ženský půvab a velkou roli hraje i její vždy dokonalé výraznější líčení, bez kterého se neukazuje na veřejnosti. Nikdy nebyla příznivcem drastických diet a různých zázračných pilulek na hubnutí. Tím nejlepším dietním plánem je podle ní netrpět nedostatkem dobrého jídla, jde jen o to nepřejídat se. Miluje čokoládu, zmrzlinu a koláčky a tvrdí, že jedinou lepší věcí, než je sex, je sex s čokoládou.

Renée Zellweger

Renée Zellweger v roce 1991 a v roce 2017
Autor: profimedia.cz Renée Zellweger v roce 1991 a v roce 2017

Američká herečka, kterou proslavila role boubelky Bridget Jonesové, je známá svým zdravým životním stylem, posedlostí cvičením a nejrůznějšími dietami, kvůli kterým občas vypadá až nezdravě pohuble. Když se v roce 2014 ukázala s výrazně změněnou vizáží, vyrojily se spekulace o tom, že si nechala upravit obličej. Sice tenkrát prohlašovala, že si jen vyšla bez make-upu, ale plastiky úplně nepopřela. Ostatně, asi nikdo by jí to neuvěřil. Podle Renée je žena s přibývajícím věkem čím dál víc zajímavější. „Stává se osobou, kterou má být. Je šťastnější, vyrovnanější, je svá.“ Tak doufejme, že bude Renée se změněnou vizáží šťastnější.

Mariah Carey

Mariah v roce 1991 a nyní
Autor: profimedia.cz Mariah v roce 1991 a nyní

Zdá se, že zpěvačka konečně prožívá šťastné období. Jednak je zamilovaná, koncertuje po celém světě a co je hlavní, konečně ji netrápí žádná kila navíc, která tak pracně musela na fotografiích dříve retušovat. Podařilo se jí totiž zhubnout. Její dost kyprá postava ji hodně trápila, bojovala s negativními reakcemi lidí, a dokonce si prý stříhala cedulky u oblečení, aby jí nepřipomínaly, jakou velikost nosí. Po dlouhém přemýšlení se rozhodla po podvázání žaludku, a přestože se na internetu hned objevily diskuse o tom, zda byl její krok správný a nehazarduje příliš se zdravím, zpěvačce zjevně její rozhodnutí prospělo. A tak hrdě a ještě mnohem odvážněji než na začátku své kariéry vystavuje své bujné ženské zbraně v outfitech s hlubokými výstřihy, které tak miluje.

 

Slavní muži na prahu padesátky
Autor: profimedia.cz Slavní muži na prahu padesátky

Padesátku letos oslaví i řada slavných mužů, například Gerard Butler, Matthew Perry, Matthew McConaughey, Javier Bardem, Christian Slater, Jason Priestley nebo Dan Bárta. Uznejte, že mnohým z nich přibývající vrásky i šediny jen prospívají a přidávají charisma.  

reklama

Související témata: věk , krása , cvičení , herečky , stárnutí , vrásky

reklama

Přečtěte si také

reklama