Móda a krása

16. července 2021 05:00

Petra Kloidová

Do Čech přišel botový mogul 21. století, Steve Madden!

Chytrý byznysmen, talentovaný umělec, oceňovaný designér a rodinně založený muž – tato všechna slova vystihují Steve Maddena. Popsat ho jediným slovem je přímo nemožné. Jeho příběh je zosobněním amerického snu se vším všudy. Pokud se chcete dozvědět více, doporučujeme si zhlédnout dokument na Netflixu s názvem MADDMAN: The Steve Madden Story.

Značku založil v roce 1990 i přesto, že na účtu měl jen něco přes tisíc dolarů. Stevova energie, cit pro byznys, styl a potřeby zákazníků ji okamžitě vystřelily! Jeho osobu si možná pamatujete i z filmu Vlk z Wall Street.

Díky svým zkušenostem a kreativnímu designu způsobil za krátkou dobu doslova revoluci v obuvnickém průmyslu. Inspiroval se hlavně ulicemi New Yorku. Jeho boty jsou pro lidi, kteří mají rádi pozornost! Vyznačují se jedinečným designem, originálními vzory a vysokou kvalitou. Svými designy umožňuje ženám vyjádření vlastní individuality skrz jejich unikátní styl, přesto dokáže zachytit všechny nejnovější trendy.

Boty a láska k hudbě jako inspirace

Steve není jen módní mág. Jeho tvorbu ve velkém ovlivňuje i láska k hudbě. Vlastní několik nahrávacích studií a hudební značku 5 Towns Records. Spolupracoval s hvězdami jako Lady Gaga, Katy Perry, Santigold, Iggy Azalea nebo Ellie Goulding. Mnohým umělcům pomohl k raketovému startu jejich kariér.

Značce stylových bot Steve Madden se v současnosti velmi daří, a dokonce roste i prodej, ačkoliv zažívá těžší časy. Jeho modely nosí všechny populární celebrity od Taylor Swift, Cardi B přes Beyonce či Kaiu Gerber. Nyní k nim můžete patřit i vy!

Zcela první prodejnu Steve Madden najdete v Praze v OC Chodov.

POZOR, SOUTĚŽ!

O jeden pár ikonických tenisek Steve Madden MATCH a dvě ledvinky BSummit od stejné značky si můžete zasoutěžit. Stačí odpovědět na soutěžní otázku ZDE.

Soutěž trvá od 16. 7. do 30. 7. 2021. Vyhrávají ti, jejichž formuláře dojdou jako 100., 200. a 300. v pořadí.

Herní řád najdete ZDE.

Sdílejte článek
Štítky New York Lady Gaga soutěž design Netflix Česko Taylor Swiftová Katy Perry Steve Madden Vlk z Wall Street Beyoncé Knowles Ellie Gouldingová Iggy Azalea

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.