zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

I v kosmetice můžete vsadit na silné byliny

Autor: Orlane
redakce , Vydáno: 08.07.2021
Značka Orlane Paris přichází s novinkou, která splňuje požadavky na přirozenost, ekologickou odpovědnost a je vhodným doplňkem zdravého životního stylu. Krém Anagenese Pure Défense od Orlane přichází s účinky silné byliny.

reklama

Ekologicky odpovědná krása. Anagenese Pure Défense od Orlane podporuje trend přirozenosti. Vpusťte do svého života kosmetickou novinku zářivé péče inspirované přírodou.

V jednoduchosti je krása. Toto úsloví platí už dlouhé roky, a vůbec na něm není co měnit. Novinka značky Orlane Paris ochraňuje pokožku před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Celá receptura krému je inspirována přírodou, je velmi stručná a vychází z trendu přirozené krásy.

Ingrediencí je bylina, které se říkalo všelék

Jedinečnou účinnou látkou přípravku je všedobr horský, roky známá rostlina, která se sklízí v čisté přírodě alpských vrcholků. Všedobr je horská bylina, která dorůstá výšky až 1 m. Tuto rostlinu považovali ve středověku za všelék – odtud její latinský název – říkalo se jí císařská bylina, mistrova bylina nebo ruka sv. Jana. Všedobr patří mezi velmi silné byliny.

Díky účinné látce získávané ze všedobru krém zklidňuje a zmírňuje pocity podráždění, hydratuje vysušenou pokožku, podporuje regeneraci pleti poškozené znečištěním. Omezuje vznik vrásek a jemných linek.

Nový krém Anagenese Pure Défense od franouzské značky Orlane je určen pro ženy, kterým je blízký současný trend přirozenosti a ekologické odpovědnosti – těm, kterým není lhostejné zdraví své pokožky, chtějí ale i své rodině nabídnout péči v bio kvalitě a přirozenost je pro ně důležitá. Krém Anagenese Pure Défense byl oceněn certifikátem ECOCERT, označujícím biokosmetiku vysoké kvality.

Aby výsledná snaha o zdravý životní styl byla dokonalá, přípravek je balen do kelímku z recyklovatelného materiálu.

Krém Anagenese Pure Défense od Orlane
Autor: Orlane Krém Anagenese Pure Défense od Orlane

Anagenese Pure Défense Care 

Náš tip: Používejte Anagenese Pure Défense krém pro večerní masáž obličeje. Jak na to? Nahřejte si ruce, do konečků prstů si vetřete krém a v klidu provádějte následující kroky. Nejprve si dlaně přiložte na odlíčený obličej a bez velkého tlaku je suňte pomalu vzhůru. Až k uším. Také se věnujte spánkům. Krouživými pohyby si vtírejte krém do této partie, vždy po směru hodinových ručiček a vyhněte se jakémukoli tlaku. V okamžiku, kdy skončíte s masáží spánků, roztírejte si dlaněmi krém z čela do levé a pravé strany, jako byste tímto způsobem chtěla z hlavy dostat všechny starosti. Právě tato masáž zlepšuje cirkulaci krve, prozáří obličej a správně zvolený přípravek dodá pokožce přesně ty výživné látky, které potřebuje.

Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

reklama

Související témata: péče o pleť , Orlane , kosmetika , ochrana před sluncem

reklama

Přečtěte si také

reklama