Móda a krása

8. července 2021 02:00

Petra Kloidová

I v kosmetice můžete vsadit na silné byliny

Značka Orlane Paris přichází s novinkou, která splňuje požadavky na přirozenost, ekologickou odpovědnost a je vhodným doplňkem zdravého životního stylu. Krém Anagenese Pure Défense od Orlane přichází s účinky silné byliny.

Ekologicky odpovědná krása. Anagenese Pure Défense od Orlane podporuje trend přirozenosti. Vpusťte do svého života kosmetickou novinku zářivé péče inspirované přírodou.

V jednoduchosti je krása. Toto úsloví platí už dlouhé roky, a vůbec na něm není co měnit. Novinka značky Orlane Paris ochraňuje pokožku před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Celá receptura krému je inspirována přírodou, je velmi stručná a vychází z trendu přirozené krásy.

Ingrediencí je bylina, které se říkalo všelék

Jedinečnou účinnou látkou přípravku je všedobr horský, roky známá rostlina, která se sklízí v čisté přírodě alpských vrcholků. Všedobr je horská bylina, která dorůstá výšky až 1 m. Tuto rostlinu považovali ve středověku za všelék – odtud její latinský název – říkalo se jí císařská bylina, mistrova bylina nebo ruka sv. Jana. Všedobr patří mezi velmi silné byliny.

Díky účinné látce získávané ze všedobru krém zklidňuje a zmírňuje pocity podráždění, hydratuje vysušenou pokožku, podporuje regeneraci pleti poškozené znečištěním. Omezuje vznik vrásek a jemných linek.

Nový krém Anagenese Pure Défense od franouzské značky Orlane je určen pro ženy, kterým je blízký současný trend přirozenosti a ekologické odpovědnosti – těm, kterým není lhostejné zdraví své pokožky, chtějí ale i své rodině nabídnout péči v bio kvalitě a přirozenost je pro ně důležitá. Krém Anagenese Pure Défense byl oceněn certifikátem ECOCERT, označujícím biokosmetiku vysoké kvality.

Aby výsledná snaha o zdravý životní styl byla dokonalá, přípravek je balen do kelímku z recyklovatelného materiálu.

Anagenese Pure Défense Care

Náš tip: Používejte Anagenese Pure Défense krém pro večerní masáž obličeje. Jak na to? Nahřejte si ruce, do konečků prstů si vetřete krém a v klidu provádějte následující kroky. Nejprve si dlaně přiložte na odlíčený obličej a bez velkého tlaku je suňte pomalu vzhůru. Až k uším. Také se věnujte spánkům. Krouživými pohyby si vtírejte krém do této partie, vždy po směru hodinových ručiček a vyhněte se jakémukoli tlaku. V okamžiku, kdy skončíte s masáží spánků, roztírejte si dlaněmi krém z čela do levé a pravé strany, jako byste tímto způsobem chtěla z hlavy dostat všechny starosti. Právě tato masáž zlepšuje cirkulaci krve, prozáří obličej a správně zvolený přípravek dodá pokožce přesně ty výživné látky, které potřebuje.

Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.