Móda a krása

8. července 2021 02:00

Petra Kloidová

I v kosmetice můžete vsadit na silné byliny

Značka Orlane Paris přichází s novinkou, která splňuje požadavky na přirozenost, ekologickou odpovědnost a je vhodným doplňkem zdravého životního stylu. Krém Anagenese Pure Défense od Orlane přichází s účinky silné byliny.

Ekologicky odpovědná krása. Anagenese Pure Défense od Orlane podporuje trend přirozenosti. Vpusťte do svého života kosmetickou novinku zářivé péče inspirované přírodou.

V jednoduchosti je krása. Toto úsloví platí už dlouhé roky, a vůbec na něm není co měnit. Novinka značky Orlane Paris ochraňuje pokožku před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Celá receptura krému je inspirována přírodou, je velmi stručná a vychází z trendu přirozené krásy.

Ingrediencí je bylina, které se říkalo všelék

Jedinečnou účinnou látkou přípravku je všedobr horský, roky známá rostlina, která se sklízí v čisté přírodě alpských vrcholků. Všedobr je horská bylina, která dorůstá výšky až 1 m. Tuto rostlinu považovali ve středověku za všelék – odtud její latinský název – říkalo se jí císařská bylina, mistrova bylina nebo ruka sv. Jana. Všedobr patří mezi velmi silné byliny.

Díky účinné látce získávané ze všedobru krém zklidňuje a zmírňuje pocity podráždění, hydratuje vysušenou pokožku, podporuje regeneraci pleti poškozené znečištěním. Omezuje vznik vrásek a jemných linek.

Nový krém Anagenese Pure Défense od franouzské značky Orlane je určen pro ženy, kterým je blízký současný trend přirozenosti a ekologické odpovědnosti – těm, kterým není lhostejné zdraví své pokožky, chtějí ale i své rodině nabídnout péči v bio kvalitě a přirozenost je pro ně důležitá. Krém Anagenese Pure Défense byl oceněn certifikátem ECOCERT, označujícím biokosmetiku vysoké kvality.

Aby výsledná snaha o zdravý životní styl byla dokonalá, přípravek je balen do kelímku z recyklovatelného materiálu.

Anagenese Pure Défense Care

Náš tip: Používejte Anagenese Pure Défense krém pro večerní masáž obličeje. Jak na to? Nahřejte si ruce, do konečků prstů si vetřete krém a v klidu provádějte následující kroky. Nejprve si dlaně přiložte na odlíčený obličej a bez velkého tlaku je suňte pomalu vzhůru. Až k uším. Také se věnujte spánkům. Krouživými pohyby si vtírejte krém do této partie, vždy po směru hodinových ručiček a vyhněte se jakémukoli tlaku. V okamžiku, kdy skončíte s masáží spánků, roztírejte si dlaněmi krém z čela do levé a pravé strany, jako byste tímto způsobem chtěla z hlavy dostat všechny starosti. Právě tato masáž zlepšuje cirkulaci krve, prozáří obličej a správně zvolený přípravek dodá pokožce přesně ty výživné látky, které potřebuje.

Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.