Móda a krása

1. listopadu 2020 05:59

Petra Kloidová

Jak na suchou, vysušenou nebo citlivou pleť v zimě?

Výkyvy teplot v zimě, kdy přecházíme z venku do tepla a naopak, poškozují pleť. Vyberte si přípravky, které jí pomohou cítit se skvěle i během zimy. Francouzská kosmetika Orlane dokáže nabídnout hi-tech produkty pro ochranu pleti nejen v zimě. Mastný krém na obličej v zimě už je přežitek v péči o pleť.

Rozdíly mezi vnějšími a vnitřními teplotami mohou být v těchto dnech až dvacet stupňů, což není pro pleť dobré. Snadno se kvůli tomu vysušuje, je v permanentním napětí. Dopřejte jí personalizovanou péčí i ochranu před vnějšími vlivy. Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pokožky. Najděte si tedy oblíbené přípravky u nás!

Produkty, které ochrání kožní bariéru

Jestliže potřebujete, aby se vaše pleť cítila skvěle také ve dnech, které musí trávit v přetopených místnostech, případně ve vozech, jejichž vytápění vysušuje nejen vzduch v autě, ale také vaši pokožku, nebo při mrazivé vycházce, měla byste se věnovat výběru přípravků, které skvěle fungují pro výživu, hydratují a neomezují funkce pokožky. Kromě standardních doporučení je třeba myslet na individuální požadavky pleti, které má každá žena jiné. Ideálním řešením je kombinace hydratační péče s krémy s olejovou bází, které mohou být obohaceny o léčivé a zklidňující složky. Vláčnost epidermu zajistí také kyselina hyaluronová. Pozor, nechte si poradit, zda je pro vaši pokožku v tomto období vhodný peeling, a popřípadě jaký. Pro dokonalou pleť potřebujete trpělivost na svědomitou péči. Vyberte si pomocníky, díky kterým zimu zvládnete na jedničku.

Produkty, které určitě vyzkoušejte:

Supradose koncentrát vitamin C

Okamžitá revitalizace unavené pokožky s jedinečným efektem projasnění. Díky vitaminu C je podpořen buněčný metabolismus, dochází k eliminaci nežádoucí pigmentace, pomáhá při rekonvalescenci, stresu i v období výkyvů počasí. Nabízí účinnou a dostupnou péči, která vychází z nejmodernějších vědeckých poznatků. Tento koncentrát je nejlepší aplikovat ráno. Výborně poslouží jako prevence, regenerační kúra v zimě, při změně ročního období či při rekonvalescenci. Nabíjí pleť energií, protože jí poskytuje optimální dávku vitaminu C v každé kapce: 0,2 mg čisté aktivní látky.

Použití: Smíchejte 1 až 2 kapky s pleťovým krémem nebo aplikujte 2 až 3 kapky přímo na obličej před nanesením séra či krému.

Super Hydratant krém

Pleťová koncentrovaná péče je zárukou dostatečné hydratace, která tvoří základ pro pružnou, mladou a krásnou pleť. Program Hydratation-Nutrition (Hydratace a výživa) zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť. Dehydrovaná pleť působí unaveným, povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k dehydrataci náchylnější.

Creme Royal Pleťový krém

Luxusní krém Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Tento luxusní krém se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Creme Royal má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.