zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak vypadat a cítit se skvěle? Zkuste flavonoidy! Tyhle antioxidanty umí v těle doslova zázraky

Jak vypadat a cítit se skvěle? Zkuste flavonoidy! Tyhle antioxidanty umí v těle doslova zázraky
Autor: archiv Matuzalém Jak vypadat a cítit se skvěle? Zkuste flavonoidy! Tyhle antioxidanty umí v těle doslova zázraky
cernanm , Vydáno: 27.07.2019
Tak schválně, přiznejme si: Kdo by nechtěl vypadat věčně mladý? Každodenní boj proti projevům stárnutí začíná v našich životech hrát stále větší roli.

reklama

Tak schválně, přiznejme si: Kdo by nechtěl vypadat věčně mladý? Každodenní boj proti projevům stárnutí začíná v našich životech hrát stále větší roli. Na straně nepřítele ale stojí mocný spojenec – volné radikály, před kterými nás přirozeně brání antioxidanty. Jejich zásoba však není v našem těle nekonečná. Jakmile tělu dojdou jeho vlastní antioxidanty, ztrácí schopnost bránit se proti volným radikálům, které v buňkách vyvolávají oxidační stres. A právě ten se podílí na předčasném stárnutí organismu, podporuje vznik mnoha onemocnění a zkracuje délku života. Hraje roli při vzniku kardiovaskulárních onemocnění, Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby či cukrovky 2. typu.

Je proto velice důležité tělo zásobit kvalitními antioxidanty. A proč tedy nesáhnout po těch tělu nejpřirozenějších a nejsilnějších – flavonoidech? Tyto přírodní látky se běžně vyskytují v rostlinách, kterým pomáhají právě s neutralizací volných radikálů. Pozitivní účinky flavonoidů můžeme využít i my. To věděli už naši předci, kteří je nejčastěji přijímali díky pravidelnému pití bylinných čajů. Vedle čajů se flavonoidy hojně vyskytují také v lesních plodech, vinných hroznech, citrusech, kakaových bobech, arašídech, petrželi nebo cibuli.

Zkuste flavonoidy! Tyhle antioxidanty umí v těle doslova zázraky
Autor: archiv Matuzalém Zkuste flavonoidy! Tyhle antioxidanty umí v těle doslova zázraky

Málokdo je ale v dnešní uspěchané době schopen hlídat si jejich pravidelný příjem. Právě na to mysleli odborníci, kteří vyvinuli speciální komplex flavonoidů, nazývaný molekula života, a vložili ho hned do několika produktů české značky Matuzalem. Jedinečný účinek spočívá v tom, že je možné užívat tyto produkty vnitřně i zevně, a to v podobě doplňků stravy i kosmetických přípravků. Díky tomu je ochrana proti volným radikálům i péče o pokožku komplexní.

Tváří značky Matuzalem je Tereza Kostková
Autor: archiv Matuzalém Tváří značky Matuzalem je Tereza Kostková

To dobře ví také moderátorka a herečka Tereza Kostková, která je tváří značky Matuzalem a nedá na ni dopustit. Jak sama říká: „Svůj den s produkty Matuzalem začínám i končím.“

Produkty Matuzalem jsou k dostání na www.matuzalem.com a ve vybraných lékárnách.

Kompletní řada produktů Matuzalem
Autor: archiv Matuzalém Kompletní řada produktů Matuzalem

Tip redakce:

Matuzalem Gel (100 ml)

Matuzalem Gel na pokožce nelepí, je vhodný pro všechny typy pleti a je ideální péčí na léto. Pleť hydratuje, pečuje po opalování, zklidňuje po poštípání.

Matuzalem Gel
Autor: archiv Matuzalém Matuzalem Gel

autor: MM, TZ 

reklama

Související témata: Matuzalém , kosmetika , Tereza Kostková , vrásky , hladká pleť

reklama

Přečtěte si také

reklama