Jak vypadat mladistvě na večírku? Podpořte kolagen ve vaší pleti

Je jasné, že na parketu a ve společnosti chce být každá žena krásná. Vám se to snadno podaří, protože víte, po jakých pomocnících sáhnout. Kosmetická řada Fermete od značky Orlane z vás udělá krásku bez jediné vrásky. Efektivní zásah na těch správných místech. To je řada Fermeté. Díky inovativním produktům Orlane, které myslí na vše, budete hvězdou večírků.

Je jasné, že každá žena chce zářit. Zvlášť ve společnosti, ale není to pravidlem. Abyste byla krásná vždy a za všech okolností, sáhněte po přípravcích, které pomáhají pokožce restartovat produkci kolagenu, a ta díky tomu vypadá mladistvě a krásně. Abyste svěže vypadala i vy, máme pro vás tipy, které zkrátka musíte zkusit. Tady jsou:

Fermete Thermo Active Sérum

Tajemství tohoto séra tkví ve využití zahřívacího efektu, který pomáhá zvednout kontury ochablé pleti. Produkce kolagenu pak obnovuje mladistvý vzhled pleti. Sérum podporuje tvorbu a stahování vláken kolagenu, modeluje jednotlivé obličejové partie a tím tvaruje kontury obličeje. A ve finále čistí a rozzáří pokožku. Sérum je obohaceno o turmalínový extrakt, který pleť zahřívá a tím zvyšuje produkci nového kolagenu. Další jeho složka – žitný extrakt – zvětšuje buňky produkující kolagen. Za rozjasněním a rozzářením rysů pak stojí čisticí extrakt ze zeleného čaje. Extrakt z ovsa vytváří na pokožce příjemný liftingový film, díky kterému jsou výsledky okamžitě patrné. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer pod obvyklý pleťový krém. Při aplikaci se vyhněte konturám očí a rtů.

Fermete Sérum Krk a dekolt

Speciálně pro péči o tuto velmi jemnou a citlivou oblast bylo vyvinuto zpevňující sérum na krk a dekolt. Je účinným pomocníkem v boji proti ochabování tkání a vyhlazuje povrch kůže. Dokáže ochránit proti volným radikálům, stimulovat buněčnou energii, ale také regeneruje, zjemňuje a hydratuje. Působí totiž až do hloubky tkáně, a to díky svému unikátnímu zahřívacímu efektu pro termální remodelaci. Struktura vaší pleti se stane hutnější a kontury obličeje zřetelně pevnější. Sérum na zpevnění krku a dekoltu obsahuje komplex Fermness® pro posílení, vypnutí a vyhlazení pleti. Čistícího efektu dosahuje pomocí zeleného čaje a kofeinu. Použití: V tenké vrstvě aplikujte pod krém ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.