zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pokožka v zimě trpí. Dopřejte jí správnou nálož pečujících látek

Nevěsta v nedbalkách: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty
Autor: iStock Nevěsta v nedbalkách: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty
kloidop , Vydáno: 01.12.2020
Zima je tady v plném nasazení a s ní i starosti, které v létě nemíváme. Pokožka pne, je vysušená, vykazuje známky diskomfortu. Je to nejen změnou střídání ročních období, ale také tím, že pod vrstvami oděvů nemůže volně dýchat. I proto je v podzimních a zimních měsících nezbytné pokožku hydratovat, vyživovat a zvláčňovat.

reklama

Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pokožky. Nepříjemné pnutí v podzimních měsících a během chladných dnů tak může být díky perfektním formulím minulostí. Už máte své tělové mléko, které vám dělá den příjemnější? Vyberte si variantu šitou přesně pro vás. Značka Orlane na vás myslí.

Jakmile nastanou chladnější dny, pokožka celého těla se vysouší. Je to nejen změnou střídání ročních období, ale také tím, že pod vrstvami oděvů nemůže volně dýchat. Pokožka obecně chlad nesnáší, ale pobyt ve vytápěných místnostech jí také nedělá dobře. Reaguje proto automatickou obranou. Vysouší se.

I proto je v podzimních a zimních měsících nezbytné pokožku hydratovat, vyživovat a zvláčňovat. Nejen kontrolou dostatečného pitného režimu, ale také vhodně zvoleným přípravkem. Rozhodně zapomeňte na to, že vám pro dostatečnou péči stačí sprchový gel s několika kapkami hydratačního krému. Tak to není. Pokožka v inkriminovaných obdobích potřebuje po koupeli dokonalou zvláčňující a vyživující péči.

Produkty, které musíte zkusit:

Body tělový krém

Orlane Body tělový krém
Autor: Orlane Orlane Body tělový krém

Orlane Body tělový krém zajistí důkladnou regeneraci, hydrataci i ochranu. Především extrémně namáhaná a citlivá pokožka tuto formuli zdraví a krásy ocení. Tento přípravek po aplikaci zbavuje pocitu diskomfortu na pokožce, hloubkově hydratuje a revitalizuje i tu nejsušší pokožku. Zbaví vás nepříjemného pocitu ze suché a hrubé kůže. Ochraňuje před nepříznivými klimatickými vlivy, včetně chladného a sychravého počasí, klimatizace či suchého vzduchu. Náš tip: Skvělý je také jako péče o ruce. Hřbety rukou se v nevlídném počasí snadnou přesušují, po aplikaci tohoto přípravku tento problém odpadá.

Orlane Hydratační tělový lotion

Orlane Hydratační tělový lotion
Autor: Orlane Orlane Hydratační tělový lotion

Orlane Hydratační tělový lotion je v praktickém 400ml balení s pumpičkou. Hydratační tělový lotion poskytne vaší pleti jedinečnou zvlhčující a vyživující péči. Díky obsaženému vitamínu E je zajištěna optimální hydratace během celého dne. Vaše pokožka bude chráněna, vyhlazena a intenzivně hydratována.

Orlane Body vyživující tělový krém

Orlane Body vyživující tělový krém
Orlane Body vyživující tělový krém

Jemný Orlane Body vyživující tělový krém zregeneruje i tu nejsušší a poškozenou pokožku. Zjemňuje hrubou pleť a ochraňuje ji před nepříznivými vlivy počasí a okolního prostředí. Bohatý tělový krém se silnou schopností hydratace a výživy dokáže oživit a revitalizovat i tu nejsušší a poškozenou pokožku. Zbaví vás nepříjemného pocitu ze suché a hrubé kůže. Ochraňuje před nepříznivými klimatickými vlivy, včetně chladného a sychravého počasí, klimatizace či suchého vzduchu.

reklama

Související témata: péče o pleť , dermatolog , suchá pleť , suchá pokožka , pokožka v zimě

reklama

Přečtěte si také

reklama