Třetí nejkrásnější dívka planety je zpět v Česku: Vavrušková prozradila, co bylo nejnáročnější

V Česku získala Klára Vavrušková titul České Miss Earth a Česko-Slovenské Miss 2019 a před několika týdny se stala i třetí nejkrásnější dívkou planety. Na jedné z nejprestižnějších světových soutěží krásy Miss Earth získala titul Miss Earth Water 2019.

Nyní se vrátila z Filipín, kde pobývala déle než měsíc. Kromě rodiny a médií ji na letišti čekala i část produkčního týmu v čele s obchodní ředitelkou České Miss Veronikou Farářovou a zástupcem společnosti VEPAK. Ti všichni ji chtěli osobně pogratulovat. „Úspěch Kláry je pro nás znamením, že jdeme správným směrem. Zároveň jsme jí hned po příletu chtěli oznámit, že jsme pro ni spolu s naším partnerem Vepak připravili velké překvapení. Klára se stává jejich tváří a bude součástí ekologické kampaně,“ prozradila Farářová.

Vavruškovou dojala nejen nová spolupráce, ale i přivítání všech přímo na Letišti Václava Havla v Praze. „Jsem šťastná, že už jsem doma, opravdu se mi stýskalo po rodině. Účast na Miss Earth ale byla rozhodně nejlepším zážitkem v mém životě a já bych ještě jednou chtěla poděkovat soutěži Česká Miss, všem jejím partnerům a konkrétně i generálnímu partnerovi Xiaomi, že mi umožnili tohle zažít,“ reagovala.

Zároveň prozradila, že měsíc na Filipínách byl mnohem náročnější než celé tři měsíce příprav na galavečer České Miss. „Nejednalo se pouze o přípravy na finálový večer, ale účastnily jsme se i charitativních akcí a především ekologických aktivit. Vzhledem k náročnému cestování do různých oblastí jsme nespaly i celých 36 hodin,“ vzpomínala Vavrušková.

Naopak vztahy mezi dívkami prý byly mnohem lepší, než očekávala: „Tam jsem se hodně bála. Nevěděla jsem, jak moc tvrdé moje konkurentky budou, ale naštěstí mohu říct, že všechny byly opravdu přátelské.“ Co se týká výhry, velké šance si prý nedávala. I když se umístila v dílčích soutěžích a tušila, že se dostane minimálně do TOP 20, větší cíle si dávat nechtěla. „Snažila jsem se k tomu přistupovat s pokorou. Konkurence byla velká a já to brala tak, že i TOP dvacítka bude úspěch,“ dodala Klára.

Nyní už se prý nejvíc těší na odpočinek, svíčkovou od mámy a také na předávání bytu od Century 21 New Home, který získala právě díky soutěži Česká Miss: „Tak na byt se samozřejmě těším moc. Navíc je vybaven chytrými spotřebiči od Xiaomi, a tak budu mít v Praze konečně svoje zázemí.“

-red-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.