Víte jak omládnout díky vlasům? Vyvarujte se těchto chyb!

Vlasy- koruna krásy, říká se. Díky správě vybranému účesu můžete omládnout o spoustu let! Vyvarujte se těchto chyb a budete vypadat mladě.

Vlasy jsou opravdu zázračné, co se mladistvého vzhledu týče. Dokáží se vzhledem udělat doslova zázraky a pomůžou vám ubrat mnoho let, pokud na to půjdete chytře.

Jestliže se už ve svém účesu necítíte nejlépe, zkuste se na sebe podívat novýma očima a dejte si k Vánocům perfektní vlasový look, který vás omladí. Na co si dát pozor?

Ustrnutí

Někteří lidé mají skoro celý život stejný účes, protože jim prostě sluší nebo k nim patří. Umíte si představit Uršulu Klukovou bez typického mikáda, Saskii Burešovou bez ohnivých vln nebo Aňu Geislerovou bez zrzavého rozcuchu po ramena? To ale neznamená, že by zrovna vám neprospěla změna! Někdy máme tendenci ustrnout v účesu, který nám hodně slušel v určité době. Ale časy se mění a my stárneme. Nemusíte ze sebe dělat někoho jiného, jen zvažte určitý upgrade, který půjde s trendy a dobou. Vneste do svého vzhledu něco opravdu moderního, to vám ubere zaručeně roky!

Kvalita

Vlasy, stejně jako zbytek těla, stárnou. Bohužel. Teď je čas na kvalitu! To platí o vlasové péči i vlasovém stylistovi. Trochu do vlasů investujte, protože pokud budou vypadat mladě a svěže, budete tak vypadat celá. Dbejte na to, aby byly lesklé a vitální, opravdu kvalitně ostříhané. Čím jste starší, tím totiž potřebujete lepší a lepší střih.

Pěšinka

Pěšinka je zázračný trik, jak vypadat jako mladá holka. Ale pozor! V určité fázi vám pěšinka přesně uprostřed, ať je jakkoli moderní, spíše léta přidá. Nechcete vypadat jako Božena Němcová! Trik je v tom, posunout pěšinku na stranu, nemusí to být ani moc. A uvidíte ten blahodárný šmrnc, který váš účes najednou dostane!

Ofina

Ofina je fajn, pokud na to máte obličej a víte, že vám sluší. Pravda je, že pokud máte vlasy vzadu delší a vepředu kratší, ve zralém věku to léta přidává. Pokud zvolíte trochu opačný postup, tedy delší ofinu a vlasy třeba vzadu kratší, budete vypadat více mladistvě a sexy!

Zesvětlujte

Rozhodně se nemusíte dát na cestu blondýny. (I když proč ne?) Stačí využít skvělé techniky balayage, která vám prosvětlí vlasy tón v tónu, dá jim plastičnost a moderní šmrnc. Zkuste to, hodí se i na krátké účesy. Budete to prostě milovat!

Dlouhé

Téma dlouhých a krátkých vlasů je na debatu. Rozhodně už neplatí, že by starší ženy nemohly mít dlouhé vlasy! Naopak, trendy tomu přejí a klidně mohou být i bílé, je to velice in.

Ale je to zcela individuální. Někoho omladí krátké svěží účesy, jiná žena bude vypadat mladší s dlouhými vlasy. Pokud si nevíte rady, vyhledejte na slovo vzatého odborníka a nechte si poradit. Hodně záleží i na kvalitě vlasů, než mít dlouhé tenoučké prameny, preferujte kratší a plný účes.

Vlny

Trendy jsou vlny, ale i perfektně rovné vlasy v tupém střihu. Starším ročníkům ale budou více pomáhat právě elegantně zvlněné vlasy. Ne ale zcela kudrnaté, které evokují trvalou z dob minulých. Inspirujte se třeba u Julie Roberts, která umí nosit boho vlny. Vlny musí mít správný look, abyste nevypadala, jako, že jste se nestihla učesat!

-KU-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.