Móda a krása

24. června 2019 12:08

Martina Čerňanská

Z finalistek České Miss a Miss Universe Slovenska se na soustředění staly záchranářky!

Česká Miss a Miss Universe Slovenska se na soustředění na Krétě rozrostly o dalšího člena týmu.

Je jím sedmiměsíční fenka, která se při ranním běhu k finalistkám přidala. A protože si všimly, že má štěně zlomenou packu, rozhodly se, nenechat ho jeho osudu.

Hotel Amounda Bay jim vyšel vstříc, a i když v něm psi povoleni nejsou, udělal výjimku. Malá štěněcí slečna, která dostala jméno Missi, se stala čestným hostem a její přítomnost nakonec těšila všechny hotelové návštěvníky.

CK Pantour se následně postarala o veterinární vyšetření a uhradila veškerá očkování. Také sen postarala o její cestovní pas, díky kterému mohla fenka odletět z celým týmem do Česka. Ze dne na den se tak malé tulačce změnil život a od svých zachránkyň se nechtěla hnout.

Hlavně pak od České Miss Supranational 2016 Michaely Hávové, která pro soutěž krásy pracuje jako expertka na sociální sítě a rozhodla se, že pro Missi najde v Česku ten nejlepší domov. „Missi si okamžitě zamilovali úplně všichni, takže věřím, že nebude problém, najít jí milujícího páníčka, se kterým budeme v kontaktu, abychom ji i nadále vídali. Přece jen je odteď členem týmu,“ dodala se smíchem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.