A je to v loji. Jaryn se žení! Dívejte se ve čtvrtek na seriál Krejzovi

Jakkoliv se tomu snaží Jaryn vzdorovat, svatba s Jolanou ho evidentně nemine. Ještě když se do celé záležitosti vloží Čumpelík. Mrkněte se na to v seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo už teď s předstihem v online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Jaryn řeší zásadní problém – Jolana po něm chce sňatek. To starého mládence pochopitelně děsí k smrti. Co s tím? Radu bude chtít po Pavlovi, který je podle něj z Krejzových jediný, kdo má podle Jaryna na ženy správný názor.

Rady od Pavla se mu ale nedostane. Za to se do záležitosti vloží Čumpelík, což je tradiční cesta do pekel. Vzhledem k jeho společné historii s Jolanou to ale možná vypadá trochu jinak – nechce náhodou Ferko vnadnou Jolanu pro sebe?

Zhodnoťte to sami:

Za Mártym přichází právník. Márty zase netuší, co provedl. Tentokrát je ale důvodem k návštěvě dědictví – zmije Pivoňková, která Mártyho vydírala, totiž zemřela a jeho učinila univerzálním dědicem. Mártymu je ale hned jasné, že to nebude jen tak a obává se, aby na rozdíl od jejího majetku nepodědil její dluhy. Co teď s tím?

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Leon neustále dožírá v práci Aničku. Ona mu ale vše vrací, absolutně odmítá to, že by měl Mareš být jakkoliv spojován s bankou. Jenže Mareš je těžký protivník a vzhledem k tomu, že na Krejzovy má pifku už kvůli Ondrovi, nastoupí do boje i proti Anně. Když se od Leona dozví, že na vilu Krejzových si hypotéku brali právě u jeho banky a že také podepsali bianko šek, začne jednat a šek prostě z banky ukradne. Tím ale mohou Anně i celé rodině nastat velké problémy!

Rádio se prodává?

Pája je ve stresu, že se Honza chystá prodat Rádio Best skupině, které jde pouze o frekvence, nikoliv o regionální rádia. A rozjede svoji klasickou hysterii… Jak se ale ukáže, Honza má s rádiem úplně jiné úmysly. Jen to musí zůstat plně v tajnosti! Což může být ale v kolektivu Rádia Best dost velký problém…

Jak to celé dopadne a co vlastně Honza s Rádiem Best zamýšlí, na to se podívejte v jedné z posledních epizod seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15! Nebo se na ni podívejte už teď:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.