Ach ten Pája. Babi ho asi sežere zaživa

Že je Pája tak trochu chudák ve vleku své „na smrt“ nemocné babičky, to už dávno víme. Tentokrát se babi opět předvede. Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Babička Pájovi a konec konců i Dance vyčítá, že si na ni neudělají čas. To je možná trochu pravda, ale ve svém věku by už snad mohla být trochu samostatná.

Když ale Pája s Dankou prošvihnou kvůli pracovní poradě společný oběd, nepřestane se Pája divit, jakou sekyrku mu babička u Simona nechala…

Podívejte se na video z Krejzových:

Podle toho, co ale bude za odhalení následovat, by Pája snad raději do konce života platil za babičku účty… Jaké odhalení? Dozvíte se to ve čtvrteční epizodě Krejzových, dívejte se od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.