Agresivní jezevec rozhýbe v úterý seriál Krejzovi. Zdenička si s ním ale poradí

Seriálem Krejzovi se prolínají různí živočichové, ať už divocí, nebo ochočení. Tentokrát přijde na řadu agresivní skunk…. Tedy jezevec! Dívejte se v úterý na Primě od 20.15 na seriál Krejzovi a uvidíte, kdo si jezevce doslova ochočí. A také to, jak dopadne setkání Danky a Honzovy matky (nápověda: bude to průšvih).

Okolím Krejzových obchází agresivní skunk, který napadá lidi. Tedy alespoň o tom jsou skálopevně přesvědčení místní policisté, kteří požádají Petra coby veterináře, aby si s tvorem poradil. Jak se ale ukáže, vůbec se nebude jednat o skunka…

Podívejte se na video:

Navzdory tomu, jaký má Marta vztah k jiným dětem než těm vlastním, stále pokračuje v provozování své mateřské školky. S Luborem totiž zjistili, jak výnosný je byznys týkající se malých dětí. A co na tom, že to Martu vůbec nebaví a na děti kašle. V její školce se navíc nadmíru angažuje Ondrův otec Luděk, kterého to s dětmi moc baví. Pro Martu by samozřejmě bylo fajn, kdyby se o děti staral někdo jiný. Napadne ji proto Luďka angažovat. Jak se na to bude tvářit Lubor?

Vztah Danky s Honzou začíná nabírat obrátek, a to dokonce takových, že bude nucena celou záležitost oznámit Pájovi. Proč? Protože ji chce Honza seznámit se svojí matkou, a na to Danka samozřejmě není nijak připravená. Jak bude Pája reagovat?

Jako vždycky, mrkněte se na to ve videu:

Jenže jak se posléze ukáže, při setkání by Dance nepomohla ani svěcená voda. Před Honzovou matkou se totiž u Simona ukáže ne jeden, ale celé defilé Dančiných bývalých partnerů. Jak tohle Honza, a hlavně jeho matka rozdýchají?

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Všechno se dozvíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou sledujte v úterý od 20.15 na Primě. Nebo se na ni podívejte již v nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Vtip a originální humor najdete také v seriálu Vinaři. Nyní si ho můžete přehrát celý online na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.