Aneta přihlásila svoji mámu na seznamku!

Po rozvodu rodičů má Aneta pocit, že by možná její matce bodlo seznámení s někým zajímavým… Jak se na tento nápad bude dívat sama Anna, to si můžete domyslet anebo se mrknout rovnou na video z úterní epizody, která startuje ve 20.15 na Primě.

Jak ale vlastně Anna na celou tuhle dceřinu švandu přijde? Kdepak, že by jí snad volali potenciální nápadníci… Jenže Anna řeší obrovské tajemství rodiny Krejzovic. Z rodinného baru se totiž ztrácí láhve s alkoholem, které někdo namísto původního obsahu plní černým čajem.

A přesně tak to přece dělají alkoholici – vypijí, nač přijdou a aby se na jejich alkoholismus nepřišlo, láhve doplní čajem nebo vodou. Anně je jasné, že to musel být někdo z rodiny. Jako první ji proto napadne Aneta, na kterou hned udeří. Co se ale dozví, to rozhodně nebude o konzumaci alkoholu.

Podívejte se na video:

Jak to nakonec dopadne a kdo je skutečným konzumentem mizejícího alkoholu? To se dozvíte v úterý od 20.15 v další epizodě Krejzových na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.