Aneta slaví narozeniny. A její matka je v úterý v seriálu Krejzovi totálně zkrejzuje!

Anna Vymešová miluje organizování oslav a osmnáctiny její dcery jsou ideální příležitost. Dopadne to tentokrát opět tak šíleně, jako vždy? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Anetě Vymešové se blíží osmnáctiny. Jubileum, na které se většina jejích vrstevníků těší, je ale pro Anetu černá můra. Její matka Anna totiž miluje organizování oslav všeho druhu a osmnáctiny její dcery chápe jako skvělou příležitost se realizovat. Jenže vzhledem k tomu, v jakém duchu Anetiny oslavy vždy organizovala, se Aneta rozhodne narozeniny neslavit.

Už nechce, aby to byl zase trapas jako vždy, když se její matka chystání oslav ujme. Anna dceři přislíbí, že žádnou oslavu nepřipravuje, ale samozřejmě to nevydrží. Tohle si přece coby „bůh oslav“, jak sama sebe tituluje, nemůže nechat ujít.

Naplánování proto bude muset proběhnout naprosto tajně, aby Aneta nepojala podezření, že se něco chystá. Anna se dokonce na nějakou chvíli semkne i se svým exmanželem Petrem coby partnerem v páchání špatností.

Mrkněte se na video, jak budou plánování maskovat. Surikatou na útěku!

Vypadá to tedy, že se Aneta oslavě narozenin nevyhne. Aby také ne, vždyť za ní přijede i její milovaný strýc Jaryn. Ten má sice trochu problém, co své neteři vybrat za dárek, nestydí se ale zeptat se. Jen celá rodina Krejzových bude z Jarynova nápadu trochu vedle.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

A již nyní se můžete exkluzivně podívat na to, jak to nakonec Jaryn pěkně vymyslel:

Skutečně bude Anetina oslava tak „krejzy“, jak oslavenkyně předpokládá? To se dozvíte v úterní epizodě. Ani Ondra Dam ale nebude mít klid. Má sice nového klienta, který advokátní kanceláři platí nemalé peníze, jenže tento klient rozhodně nepatří mezi slušné lidi. Vlastně naopak, je to mafián a gauner.

Posuďte sami ve videu:

O Cindu se neustále snaží Radvan. Dokonce toto téma řeší i s Cindinou maminkou, se kterou se dobře zná. Cinda je ale pořád smutná z toho, jak to nedopadlo s její novou dodávkou. Snaží se proto sehnat novou, jenže vše, co se nabízí, je strašná drahota… A Radvana napadne, že by se Cindě mohl zalíbit, kdyby jí sehnal dodávku. Jeho strýc zrovna jednu nepoužívanou má a Radvan se rozhodne ji Cindě věnovat. Ta ovšem z předpotopního vozidla nadšená není, stejně jako z Radvana. A pro Radvana bude mít skvělou radu a životní zkušenosti Čumpelík, místní znalec žen.

Pobavte se nad videem:

Podaří se Radvanovi Cindu přece jenom okouzlit? A jak to dopadne s Anetinou oslavou? Opravdu to bude tak crazy oslava, jako je u Krejzových běžné? Dívejte se na další Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.