Aneta z Krejzových chodí s Mártym. Fakt?

Po rozchodu s Mirkem Jarošem je Aneta trochu vedle. Ani ne tak z Mirka a ukončení vztahu, ale kvůli tomu, jak se zachovala její nejlepší kamarádka… Vymyslí proto plán, jak ji donutit žárlit. Dívejte se v úterý od 20.15 na Krejzovy.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Ženatý Mirek Jaroš byl sice pro Anetu dost velká rána. To, že si ale na ni již neudělal čas, a namísto toho se začal po Berouně vodit za ručičku s její nejlepší kamarádkou Pavlínou, to ji ranilo mnohem víc. Pavlína by se samozřejmě s Anetou ráda dál vídala, nemá totiž pocit, že by cokoliv udělala špatně. Jenže Aneta na ni nemá jedinou chuť.

Aneta a Márty jako pár

Vymyslí proto ideální způsob, jak Pavlínu odpálkovat – namluví jí, že teď chodí s Mártym. Aby dodala svým slovům na důrazu, je třeba vztah prezentovat i na sociálních sítích. A Márty jako správný umělec naštěstí dokáže na Instagram naaranžovat fotku tak, aby upoutala pozornost a sbírala „lajky“.

Iluze vztahu bude tedy naprosto dokonalá. Jak se ale na ni bude dívat Anetina matka Anička? Ta asi z nového vztahu své dcery úplně nadšená nebude. Nebo ano? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.