Aneta z Krejzových si našla chlapa. A rodiče z toho budou na mrtvici!

Aneta je krásná mladá holka, není tedy divu, že si ve svém věku domů může přivést i partnera. Jenže její rodiče málem omdlí z toho, o koho se bude jednat... Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Aneta je nadšená z rozvíjejícího se vztahu s Martinem Jarošem. Její rodiče ale o ničem zatím nevědí, a je otázkou, zda budou po zjištění, že jejich dcera randí s o dost starším mužem, také tak nadšení…

Bude to samozřejmě přesně naopak, zjištění Aničku s Petrem doslova dostane do kolen. Oba rodiče se proto rozhodnou jednat, i když ne úplně dle pravidel slušného chování. Anetu začnou odposlouchávat, aby v případě, že by mělo k něčemu dojít, mohli včas zakročit. Tohle se jim ale vymstí!

V Krejzových se Sába zase ukáže

Sába chce narušit pohodu Danky a Páji. Nesnese totiž pomyšlení na to, že by se ti dva měli dobře, když jim uchystala pekelnou svatbu. Arzenál jejích zbraní, kterými Páju a Danku trápí, je ale v podstatě nekonečný. Tentokrát ji napadne něco obzvláště vypečeného…

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Anna si užívá nově nabyté svobody. I když to ale tak trochu vypadá, že jí její manžel stále není lhostejný… To Petr, ten by se s ní nejraději ihned opět oženil.

Prase domácí. Nebo divoké?

Petr bude mít ale trochu jiné starosti v podobě velmi zajímavého pacienta, čuníka Che Guevary. Tomu se zanítilo tetování, jako každý správný revolucionář přece musí mít rudou hvězdu.

Che Guevara ale přichystá nejen svým majitelům, ale i Petrovi a Zdeničce ještě pěkně horké chvíle.

Ondřej se chystá na další pracovní pohovor. V podniku u Simona se ale náhodou potká s bývalým spolužákem, z něhož je dnes realitní makléř. A rovnou mu dopomůže k novému kšeftu. Že by se blýskalo na lepší časy?

To si pište. Ondra rovnou dostane na prodej jednu nemovitost, bohužel se ale jedná o stavení v trochu dezolátním stavu. Ještě že má svoji Báru.

Seriál Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.