Anna a Petr se dají v Krejzových zase dohromady!

Petr se netají tím, že by to se svou bývalou manželkou Annou dal rád zase dohromady. A v úterních Krejzových se mu to tak trochu splní! Dívejte se na Primu od 20.15!

Petr by rád vzal Aničku na dovolenou, jenže to jeho exmanželka odmítá. Vlastně odmítá všechny jeho snahy a návrhy. Jenže osud bude hrát Petrovi do karet.

Anna dostane obrovskou elektrickou ránu od špatně spraveného kuchyňského robota a utrpí drobný výpadek paměti, zahrnující mimo jiné období rozvodu s Petrem. A toho Petr musí samozřejmě využít.

Podívejte se na video z Krejzových:

Vydrží Aničce tohle nadšení do vztahu s Petrem, nebo se vše vrátí do zajetých kolejí? Podívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě a zjistíte to sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.