Anna jednu vlepí Martě. Podívejte se na seriál Krejzovi již nyní v předpremiéře

Že Anna Krejzová a Marta Flanderková rozhodně nejsou „nejky“, to se všeobecně ví. Že jsou ale jejich antipatie až takové, že Anna Martě pleskne facku? Co ji k tomu donutí? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně.

Otec Ondřeje Luděk se vzhlédl v péči o děti. Na tom by zcela jistě nebylo nic špatného. Jenže Luděk se zrovna rozhodl starat o děti z mateřské školky, kterou vede Marta spolu s Luborem. A samozřejmě za ni v dotacích dostávají tučnou finanční odměnu, z níž ale Luďkovi nedávají ani korunu. To Annu samozřejmě štve, a rozhodne se proto zakročit.

Jak? Martě se bude snažit po dobrém domluvit. Protože ale bude v ráži z práce a vlastně ze všeho, nakonec se to všechno zvrtne a Anna Martě jednu pleskne.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Tohle Marta rozhodně v klidu neskousne. Naopak, bude pořádně naštvaná, a to na celou rodinu Krejzových. Podívejte se na to již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál facka krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.