Anna jednu vlepí Martě. Podívejte se na seriál Krejzovi již nyní v předpremiéře

Že Anna Krejzová a Marta Flanderková rozhodně nejsou „nejky“, to se všeobecně ví. Že jsou ale jejich antipatie až takové, že Anna Martě pleskne facku? Co ji k tomu donutí? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně.

Otec Ondřeje Luděk se vzhlédl v péči o děti. Na tom by zcela jistě nebylo nic špatného. Jenže Luděk se zrovna rozhodl starat o děti z mateřské školky, kterou vede Marta spolu s Luborem. A samozřejmě za ni v dotacích dostávají tučnou finanční odměnu, z níž ale Luďkovi nedávají ani korunu. To Annu samozřejmě štve, a rozhodne se proto zakročit.

Jak? Martě se bude snažit po dobrém domluvit. Protože ale bude v ráži z práce a vlastně ze všeho, nakonec se to všechno zvrtne a Anna Martě jednu pleskne.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Tohle Marta rozhodně v klidu neskousne. Naopak, bude pořádně naštvaná, a to na celou rodinu Krejzových. Podívejte se na to již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál facka krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.