Anna nafláká chlípnému režisérovi. Skoro ho zabije!

I když se spolu neustále hádají, Anna má svoji dceru Anetu ráda nadevše. Když pak pojme podezření, že by její dceru mohl někdo zneužít, chopí se akce. Brutálně! Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se, jakou bude mít tohle extempore dohru.

Anetu sice herecké ambice spojené se studiem na konzervatoři relativně opustily, nicméně když se jí ozve režisér z castingu s nabídkou na roli ve filmu, je nadšená a neváhá se své matce pochlubit, jaký má talent.

O tom však Anna poněkud pochybuje a má pocit, že režisér nemá ani tolik zájem o talent její dcery, ale spíš o tom, dostat ji do postele. A tohle přece Anna nemůže dopustit!

Podívejte se na video z Krejzových:

Uvědomí si Aneta, že to její matka dělala pro její vlastní dobro, nebo na ni bude pekelně naštvaná? To uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 v Krejzových. Nebo se na epizodu podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.