Anna se v úterý v seriálu Krejzovi dozví, že nemá vkus. Bude to spíš sranda, nebo k pláči?

Aneta se svojí matkou Annou tu a tam trochu válčí, ať už se jedná o náhled na budoucnost, nebo třeba o oblečení. Právě kolem toho se bude točit další epizoda vašeho oblíbeného komediálního seriálu Krejzovi. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primu!

Aneta má pocit, že už to mezi ní a jejím přítelem moc neklape. Napadne ji proto, že by vztah mohla ozvláštnit třeba nějakým sexy oblečením. Sama si ale není moc jista, jak svůj šatník obměnit. Z rodiny je jí nejblíž Danka, požádá ji proto o pomoc. Představa, že by podobnou záležitost měla řešit se svojí matkou Annou, která by se jí určitě ráda zúčastnila, Anetu upřímně děsí…

Jenže co čert nechtěl, ač se Aneta domluví s Dankou, chtě nechtě bude muset své matce přiznat, oč se jedná. A Anna se, přesně dle Anetiných očekávání, rozhodne do celé záležitosti vstoupit a své dceři pomoci.

Jenže Annin vkus je dosti neuchopitelný, a nejen pro Anetu nepochopitelný. Dle svého nejlepšího svědomí vybere pro Anetu „sexy“ šatičky, v nichž na svého partnera určitě zapůsobí. Protože jí ale Aneta hodí šaty s volánky na hlavu, rozhodne se být v nich svůdná sama Anna. Jak to tak ale vypadá, ani Petr Annino nadšení nesdílí.

Podívejte se na video, jak se mu v šatech bude jeho žena líbit:

Slušně řečeno, volánky jí prostě budou přidávat pár kilo! Jak to nakonec s oblečením pro Anetu dopadne? A uzná Anna, že její vkus prostě nemusí každému vyhovovat? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.