Anna Vymešová si pořádně zavaří. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně

Vztah mezi Annou a její dcerou Anetou bývá někdy dost vyostřený. Jako třeba v další epizodě Krejzových, na kterou se můžete už nyní podívat v předpremiéře, nebo si počkat až do jejího vysílání v televizi v úterý od 20.15 na Primě.

Aneta se chystá na Slovensko se svým přítelem, její matka Anna ale nadšení nesdílí. Vždyť přítele své dcery vůbec nezná. Rozhodne se tedy pozvat jej na večeři. Anetě se nápad vůbec nezamlouvá, ale ve svém vzdoru ji napadne, jak by alespoň svým rodičům mohla tuhle záležitost vrátit.

Rozhodne se totiž na večeři pozvat nejen Jakuba, ale i jeho rodiče. Ti jsou významnými světovými vědci a Anetě je jasné, že z toho rodiče budou buď alespoň ve stresu, nebo se pořádně ztrapní. A to jí za to stojí!

Podívejte se na video:

Skutečně se z vědců světové úrovně vyklubou dva nesnesitelní suchaři, nebo to bude vše trochu jinak? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně, nebo v televizním vysílání Prima v úterý od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.