Anna Vymešová si pořádně zavaří. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně

Vztah mezi Annou a její dcerou Anetou bývá někdy dost vyostřený. Jako třeba v další epizodě Krejzových, na kterou se můžete už nyní podívat v předpremiéře, nebo si počkat až do jejího vysílání v televizi v úterý od 20.15 na Primě.

Aneta se chystá na Slovensko se svým přítelem, její matka Anna ale nadšení nesdílí. Vždyť přítele své dcery vůbec nezná. Rozhodne se tedy pozvat jej na večeři. Anetě se nápad vůbec nezamlouvá, ale ve svém vzdoru ji napadne, jak by alespoň svým rodičům mohla tuhle záležitost vrátit.

Rozhodne se totiž na večeři pozvat nejen Jakuba, ale i jeho rodiče. Ti jsou významnými světovými vědci a Anetě je jasné, že z toho rodiče budou buď alespoň ve stresu, nebo se pořádně ztrapní. A to jí za to stojí!

Podívejte se na video:

Skutečně se z vědců světové úrovně vyklubou dva nesnesitelní suchaři, nebo to bude vše trochu jinak? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně, nebo v televizním vysílání Prima v úterý od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.