Bára má milence. Alespoň Marta je o tom v seriálu Krejzovi přesvědčená

Když si Marta Flanderková vezme něco do hlavy, nepřesvědčíte ji o opaku ani párem volů. Úterní epizoda seriálu Krejzovi, kterou vysílá televize Prima od 20.15, toho bude jasným důkazem.

Marta bere Bára Damovou za svoji „nejku“, nejlepší kamarádku, s níž jsou k sobě zcela upřímné. Co na tom, že Marta nevynechá jedinou příležitost, jak by Báru nebo kohokoliv z Krejzovic rodiny využila ve svůj prospěch. Už je prostě taková…¨

Když nyní vypozoruje, že Bára odchází téměř každý den do hotelu, a na dotazy odpovídá neurčitě a vyhýbavě, všechno jí to dojde. V hotelu má prostě Bára milence, a Marta je odhodlaná přijít na kloub tomu, s kým Bára svého manžela podvádí.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to dopadne, opravdu má Bára milence, nebo je to celé ale úplně jinak? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.