Báru čeká dokonale strávený den s Lukym. Jen jestli i pro ni bude tak skvělý…

… A to si pište, že pokud se bude výborně bavit Luky, pro normálního smrtelníka to bude nepředstavitelná otrava. Ale co by Bára pro svého milovaného synka neudělala. Mrkněte se na její svízelný den už v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Když už si Bára vymyslela, že by chtěla strávit hezký den se svým synem, nemůže couvnout. Luky už to má skvěle naplánované, a podle jeho plánu to spíše než super den bude den hrůzy plný akademických přednášek. Jenže co Bára nadělá?

Podívejte se na video, jaký má Luky plán:

Jak nakonec nastávající maminka brutální den dle gusta své syna přežije? Nevzdá to náhodou?

Nevzdá, vyvede ale něco mnohem horšího – nezáměrně se jí podaří překazit Lukyho rande s Vivien. Půjde tohle ještě napravit? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových. Podívat se ni můžete už nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.