Báru dokáže rozhodit málokdo. Ale Marta Flanderková to zvládne!

Marta Flanderková se pasuje do role Bářiny „bestky“, tedy alespoň to tak vždy ráda hlasitě prezentuje. Jenže ono to asi nebude tak horké. Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Bářině kreativnímu byznysu se v poslední době dobře daří. Dokonce tak dobře, že si její produkty kupuje celé široké okolí, včetně její „bestky“ Marty, která má lapače snů údajně pro svoji sestru v Brně.

Bářin byznys šlape

Když Márty vidí, jak výnosný Bářin byznys je, napadne ho, že by prodeje mohla posílit ještě tím, že své produkty začne prodávat v internetovém obchodě, který by pro ni zřídil. Při obhlídce terénu ale společně zjistí, že lapače snů, které Marta vozí svojí sestře, o které dosud nikdy nikdo neslyšel, do Brna, se s pořádnou marží prodávají na internetu. Tak takhle by to nešlo!

Bára udeří na Martu, jenže ta jakékoliv své pochybení naprosto odmítá.

Podívejte se to ve videu:

Dojde už tentokrát flegmatické Báře s praštěnou sousedkou trpělivost? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.