Chystá se svatba v seriálu Krejzovi? Mezi Dankou a Honzou to začíná být vážné!

Jakkoliv si v poslední době nemohli moc přijít na jméno, vypadá to, že je incident v rádiu sblížil. To, co řekne Honza Dance, vás překvapí. Podívejte se na to, co bude následovat na Primě ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi. Nebo se podívejte už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Luky je skoro génius, o tom není pochyb. V další epizodě seriálu Krejzovi to ale opětovně prokáže. A uznat to budou muset i jeho rodiče. Luky se nenechal odradit předchozím nezdarem, kdy se mu řádně nepovedlo zkomponovat složky feromonového parfému pro Danku a Honzu, jeho složení už nicméně vychytal a hodlá jej testovat na lidech.

Playboy Luky

Jako první půjde na řadu jeho otec Ondra, posléze Lubor Flanderka a nakonec parfém vyzkouší i Luky sám na sobě. Jak to dopadne? Podívejte se na to ve videu, kde budou Lukyho svádět hned dvě spolužačky!

Do Rádia Best přijíždí akviziční ředitel. Honza z toho má trochu vítr, je to totiž muž, který rozhodne o tom, za kolik se ve finále Rádio Best prodá. Danka s Honzou už začínají žít v podstatě jako partneři.

Podívejte se na video:

Honzu nicméně napadne, že by možná bylo vhodné podstatu jejich vztahu před ředitelem zamlčet. Jednoduché to ale nebude a akviziční ředitel navíc není žádný hlupák.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Matka Petra a Pavla Dagmara slaví narozeniny a bude to velká párty, přesně dle jejího přání. Dagmara chce párty nejprve uspořádat u sebe, vinou okolností se ale celá oslava přesune ke Krejzovým do vily, kde se všichni otráví jídlem. Kdo za to může? Liviin koláč, nebo bylo otrávené něco jiného?

Na to se podívejte ve čtvrteční epizodě Krejzových, v níž si Flanderkovi pořídí miniprasátko! Dívejte se na Primu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.