Chystá se velká a tajná svatba v seriálu Krejzovi. Ale čí? To se dozvíte ve čtvrtek

Kolem svatby totiž budou velké tajnosti a ve skutečnosti se nebude jednat jen o jednu svatbu, ale dokonce o dvě. Prostě klasický „krejzy“ zmatek, jak už je v seriál Krejzovi zvykem. Dívejte se na čtvrteční epizodu, kterou vysílá televize Prima ve 20.15.

Když se Cinda dozví, že se k sobě Anna s Petrem nejen vrátili, ale dokonce chtějí obnovit svůj manželský slib, rozhodne se jim svatbu zorganizovat. Vždyť jí zítra letí letadlo do Amazonie, a ona přeci na svatbě nemůže chybět!

Její nápad udělat Anně tajnou svatbu, a to hned následující den, ale nikomu jako zrovna dvakrát dobrý nepřipadá. Anna je totiž sama posedlá plánováním a Bára s Dankou mají oprávněné obavy, že když jí Cinda tuto plánovací činnost uzme, nadšená nabude. Jenže Cinda si nedá říct, už má plán, kdo co musí udělat, aby všechno klaplo.

Mrkněte se na to ve videu:

Cinda ale zdaleka není jediná, kdo se rozhodne to budoucím novomanželům usnadnit. Když totiž zvěsti o svatbě zaslechne Petrova veterinární sestra Zdenička, aktivity se taktéž chopí. A jelikož je Zdenička přičinlivá, tahle svatba stoprocentně klapne. I když si dva svatebčani zapomenou vzít s sebou to nejdůležitější… Nebo se bez občanek vzít Anna s Petrem nebudou moci?

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Kdo ale ze svatby nadšený rozhodně nebude, to je Petrova matka. Velkou zradou pro ni byl už jen samotný návrat Petra k Anně, ale ještě svatba? Jen přes její mrtvolu, kategoricky ji odmítá!

Mrkněte se ve videu na to, jak ji Petr utře:

Co by to bylo za svatbu bez svatebního daru? A kdo jiný by se měl jeho výroby chopit, než věčný kutil Čumpelík. Co chystá tentokrát?

Udělejte si názor sami po zhlédnutí tohoto videa:

Jak to nakonec s tajnou svatbou dopadne? Vezmou se Anna s Petrem? A bude Anna naštvaná? A jaké bude největší překvapení na konec?

To se můžete podívat již nyní v exkluzivním videu:

Na průběh supertajné svatby a mejdan roku v Krejzových se dívejte již ve čtvrtek ve 20.15, kdy Prima vysílá poslední epizodu seriálu Krejzovi před prázdninovou pauzou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.