Cinda je ďábel. Přesvědčíte se o tom v úterý v Krejzových!

Jakkoliv Cinda Krejzová působí jako dobrák o kosti, je mazaná jako liška. Pokud tomu nevěříte, určitě se dívejte v úterý na Krejzovy. Na Primě startujeme ve 20.15.

Cinda je prostě živel. Kromě toho, že cestuje po světě se svým food truckem, je také poměrně dobře zorientovaná i na poli sociálních věd coby doktorandka a kantorka.

Logicky ji proto naštve, že když do České republiky přijede profesor Jeremy Waves, světová kapacita v oboru zabývající se novou teorií sociálního chování, namísto aby na schůzku s věhlasným profesorem pozval její kolega Radvan ji, pozve jednu ze svých žaček.

To by to ale nebyla Cinda, aby to nevymyslela tak, aby z toho nakonec sama neprofitovala za potlesku ostatních.

Dalším živlem v rodině Krejzových je Danka. Rýsuje se jí nová pracovní nabídka, nicméně Danka má jasno – Sabina si z ní šprťouchlata dělat nebude!

Podívejte na video, jak svoji kariérní nabídku života odpálkuje:

Ono se ale není čemu divit. Vzhledem k tomu, co na ni Sabina poslední dobou vymýšlí. Neštítí se ani toho poslat Dance v milostném balíčku živou myš. Danku sice myška nedojme, ale Pája z ní bude mít psotník.

Mrkněte se na video z Krejzových:

Ondra je sice právník, ale...

Ondra Dam stále řeší svůj návrat do práce v oboru. Obchází konkurzy, ale sám je přesvědčený o tom, že dokud nemá licenci, novou práci nesežene. Nyní to ale vypadá, že se blýská na lepší časy! Jenže to bychom nebyli v Krejzových, aby se celá situace trochu nezkomplikovala. Viktorka slaví narozeniny, a protože jim na posledních chvíli odřekne účast klaun, Ondra se jako vzorný otec chopí aktivity a narozeninového klauna ztvární sám. Jelikož se ale celé záležitosti chytne Čumpelík, Ondra skončí se zářivě růžovým hárem napevno připevněným k hlavě. A další pohovor pro super práci se blíží….

Jak to Ondra nakonec vymyslí? Opravdu vyrazí na další pracovní schůzku s vizáží à la klaun? Nebo se nakonec do věci opět vloží Čumpelík a vše vymyslí?

Inu, pokud to dopadne tak jako s jeho posledním vynálezem, při Ondrovi by měli stát všichni svatí.

Mrkněte se na video na Čumpelíkův poslední vynález:

Jak to nakonec s Ondrou dopadne? Podaří se mu paruku sundat? A přestane Čumpelík kouřit? Pusťte si v úterý na Primě od 20.15 Krejzovy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.