Co je to za gazelu? Přece Zdenička Kramperová

Karel Krampera je žárlivec. V úterý v další epizodě Krejzových předvede jednu ze svých pověstných scén. Sledujte Primu od 20.15 na Primě.

V ordinaci Petra Vymeše si totiž hodlá ustlat majitel jednoho pacienta, výstavního psa Piláta. Pilát totiž sežral hodinky, které stále ne a ne vyjít přirozenou cestou. Petr by se jako lékař přikláněl k operaci, majitel psa to ale odmítá. Jeho šampion už by si s jizvou na výstavách neškrtnul! A protože se majitel bojí, aby Petr psa neoperoval během noci, rozhodne se pejska pohlídat a v ordinaci si ustlat.

Ale zrovna v tu chvíli do ordinace vletí žárlivec Krampera, kterému je samozřejmě moc dobře jasné, co se právě chystá!

Podívejte se na video:

Jak to nakonec dopadne s Pilátem? A přinese žárlivá scéna Kramperovi jeho oblíbený gulášek? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.