Čumpelík a Jaryn unesou v seriálu Krejzovi Leona. Kvůli Marešovi a ukradené směnce

Navíc šéfa pobočky banky budou vydírat, aby se přihlásil na policii. To se ale Leonovi nechce. Nastoupit na něj bude muset se svými psychologickými taktikami Helenka Krejzová. Předposlední epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Mareš má směnku na Krejzovic dům. Leon to prozradil Aničce s tím, že mu ji Mareš ukradl, celá odpovědnost by ale padla na její podřízenou, nikoliv na Leona nebo Mareše… Anna je proto bezradná!

Zato Jaryn s Čumpelíkem, když se o vážnosti situace dozví, bezradní vůbec nejsou a Leona unesou.

Podívejte se na to videu:

Jenže co se svázaným Leonem? Přiznat policii ke spolupráci s Marešem se odmítá, a není, jak ho donutit. Nejlepším řešení bude, když mu do duše promluví psycholožka Helenka Krejzová. Že by na něj použila hypnózu? Zabere její taktika?

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Viktora vyrobí ve škole Báře keramický hrneček. Nejen, že se nejedná o žádnou velkou nádheru, ale Báře hned upadne na zem. Protože ale nechce zranit jemnocit své dcery, hrneček chce spravit. To se ale bude jevit jako poměrně zásadní problém… Roli v opravě kupodivu sehraje nemravný trpaslík!

Superjedovatý pavouk

Pája do Rádia Best omylem přinese pravděpodobně jedovatého pavouka. Jak se ho zbavit? Protože bude celé osazenstvo rádia bojkotovat práci, dokud Honza Roubal pavouka nenajde a nezneškodní, rádiem se prostřídá celé defilé deratizátorů. A práci nebudou mít jednoduchou.

Podaří se jedovaté zvíře zneškodnit? A jak to dopadne s Leonem? Dívejte se na to v úterý na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky únos seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.