Čumpelík asi v seriálu Krejzovi přijde o půlku půlky. Přilepí se totiž k židli! Podívejte se na video

Od doby, co Jan Krejza skončil se svým televizním pořadem pro kutily Receptářem, začal kutit ve vlastní domácnosti. Jako vždy se ke kutění připlete Čumpelík. Tentokrát se mu to ale vymstí, skončí totiž přilepený k židli. Vážně přijde o polovinu půlky? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Čumpelík je sám o sobě přesvědčený, že je nejenom kutil, ale hlavně skvělý vynálezce. Pravda ovšem je, že jeho vynálezy nebývají úplně co k čemu. Zdá se nicméně, že jeho multifunkční lepidlo opravdu funguje. Čumpelík si to ale sám na sobě ověří v nejnevhodnější chvíli.

Když sekunduje Krejzovi u jeho oprav, podaří se mu přilepit se při sezení k židli. Jenže co teď s tím? Čumpelík má navíc delikátní problém. Stydí se před Annou se z kalhot vysvléct. To ale rozhodně nemusí, Anna je se vším hned hotová!

Podívejte se na ve videu ze seriálu Krejzovi:

To, jak to s Čumpelíkovým zadkem dopadne, uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky seriál zadek krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.