Čumpelík ve čtvrtek v seriálu Krejzovi uvízne v čumpakurníku. Přežije to vůbec?

Na Čumpelíka čekají plody jeho vlastní práce. Jeho „smart“ kurník ho málem připraví o život. Jak je to možné? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Ondra Dam je sice zkušený právnický tygr, ale co je moc, to je moc. Mareš byl pro něj hraniční klient, aby si nicméně přebral ještě větší „zvíře“, na to už Ondřej nemá žaludek. Rozhodne se proto podat výpověď. To se ale nesetká, zejména ze strany jeho šéfa, úplně s pochopením.

Přesvědčte se o tom ve videu:

Čumpelík plánuje další dokonalý vynález, a to nebude to nic malého, tentokrát se vrhá do chytrých staveb a plánuje Čumpakurník. Proč chce vůbec chovat slepice? Danka totiž shání do televize odborníka na tuto tematiku a Čumpelík do televize mermomocí chce.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Do chovu slepic se proto vrhne po hlavě. Vždyť s chytrým Čumpakurníkem to jde jedna báseň. Tedy, možná až moc dobře. Čumpelík totiž skončí se slípkami v kurníku. Na jak dlouho? To se teprve uvidí…

A je to v Čumpě!

Michal pokračuje ve své alkoholové krasojízdě. Co se to s ním v poslední době děje? To je otázka. Všichni v jeho okolí už toho ale začínají mít pomalu ale jistě dost. Hlavně jeho sestra. Té začíná být jasné, odkud vítr vane – od nepovedených vztahů!

Michal prostě není vztahový typ. Podívejte se na video:

Možná na tom ale něco opravdu bude. Michal si uvědomí, že mu v celém životě chybí Danka. Rozhodne se konat a Dance doopravdy říct, že ji miluje a že je láskou jeho života. Jak to dopadne?

Mrkněte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Jak se bude Danka na Michala tvářit? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.