Čumpelíkovi příbuzní to rozjedou ve velkém ve čtvrtek v Krejzových

Fero Čumpelík má velkou rodinu. A právě ta za ním nyní přijíždí. Jak to celé dopadne a jak se na to bude dívat Krejzovic rodina a vlastně všichni z okolí? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Čumpelík o své rodině mluví neustále. Nyní se rozhodne Krejzovy přesvědčit, že jeho příbuzní opravdu existují. Přijedou k němu totiž na návštěvu. Namířeno mají do Anglie, co by to ale bylo za odjezd bez rozloučení s milovaným strýčkem?

Janu Krejzovi je ale jasné, že to nebude jen tak. To doloží i skutečnost, že s sebou Ferovi příbuzní nepřivezou jen sebe a věci do Anglie, ale také kolotoč. Hlavně Marta Flanderková bude z jeho přítomnosti lehce rozladěná.

Mrkněte se na video:

Flanderkovi budou mít super nabídku pro Báru. Jejich známý, movitý podnikatel, by měl zájem o její služby. Pro své zákazníky by potřeboval vytvořit krásné dárkové koše. A Flanderkovi se dušují, že Bára určitě nepřijde zkrátka…

Tak jako vždycky s Flanderkovými to nicméně ani tentokrát nebude bez komplikací. Jejich známý je sice movitý, jak to ale tak vypadá, je to i trochu kriminálník… To by se Báře mohlo hodně vymstít!

Danka se cítí uvězněná ve vztahu s hasičem Rudou. Ten ji sice evidentně miluje a chce s ní trávit čas, Dance je to ale málo. Ráda by s ním čas trávila i jinak než na jeho tréninku. O záměr rozejít se s Rudou se podělí s se svým manželem Pájou, a ten se rozhodne zakročit. Vždyť přece Ruda je muž Dančina života.

Pája Rudu dokonce varuje:

Jenže ani dobře míněné rady nebudou nic platné. Danka je rozhodnutá rozejít se sexy hasičem stůj co stůj. Jenže jak to udělat? Napadne ji, že by jí mohl pomoci Michal, když už i ona jemu jednou pomohla zbavit se otravné přítelkyně… Michal to ale myslí možná trošku jinak.

Podívejte se na video:

Jak to nakonec s Dankou a Rudou a také celou tlupou Čumpelíkových příbuzných dopadne, to uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.