Další Čumpelíkův vynález, který je snem každé nastávající maminky

Když se Čumpelík dozví, že je Aneta Vymešová těhotná, neváhá a jde sestrojovat jeden ze svých nejlepších vynálezů. Ostatně, co by pro nastávající maminku a zejména babičku Annu neudělal… Vyhodí ho tentokrát Anna z rodinné vily za flígr? Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Ono to sice s Anetiným těhotenstvím není možná tak horké, jak to vypadá, jenže když už se jednou Anna a Petr tváří jako přesvědčení prarodiče, pro Čumpelíka je to příležitost, jak si opět „zavynálezčit“.

Mrkněte se, co pro nastávající maminku vymyslel za dvoj-vynález:

Pravdu o Anetině těhotenství se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, která startuje ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Nebo můžete seriál Krejzovi sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.