Danka je promiskuitní. To si myslí Honzy matka. Proč? Krejzovi odpoví v předpremiéře

Honza Roubal usoudil, že je čas na to seznámit Danku a svoji maminku. Nápad možná dobrý, provedení ale bude trochu pokulhávat… Podívejte se na to již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý 12. listopadu.

Honza Roubal došel názoru, že je pravý čas seznámit Danku se svojí matkou. Alespoň dle jeho náhledu je totiž jeho maminka sympatická a milá osoba. Pája tento názor zcela nesdílí, Honzova matka je totiž profesorka na vysoké škole a je o ní dobře známo, že slitování nemá.

Danka se ale zpočátku nenechá zastrašit v domnění, že by se Honzova matka přeci mohla chovat příjemně, mimo práci. Jenže to netuší, co všechno se na ni chystá… V pizzerii se u Simona se totiž Honzova matka seznámí s celým defilé Dančiných bývalých partnerů, počínaje krásným, ale úplně pitomým hasičem Rudou. A tím to zdaleka nekončí:

Jak na zjištění, že partnerka jejího syna není žádná upejpavá světice, bude reagovat Honzova matka?

Na to se podívejte už teď v sestřihu ze seriálu Krejzovi:

Jak celé setkání skončí? A je to i konec vztahu Honzy na Danky? Mrkněte se na to právě teď v iPrima Videopůjčovně v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.