Danka má dalšího nápadníka. Co na to její manžel Pája?

Dělat produkční v rádiu, to může být, když jste mladá, atraktivní dáma, dost velká řehole. Inzerenti totiž mají často zájem nejen o reklamní čas v rádiu, ale také o něco navíc… A Dance už se to začíná pomalu zajídat. Dívejte se úterý na Krejzovi, kdo ji bude zase balit a hlavně, jak se na to bude tvářit její manžel Pája. Startujeme ve 20.15 na Primě!

Danka má v rádiu schůzku s potenciálním inzerentem, panem Kokešem. Kokeš je ale bohužel dosti slizká osoba, která navíc v Dance evidentně našla zalíbení. Jen je škoda, že to není vzájemné…

Co na Kokeše říká Pája? Podívejte se na video:

Pan Kokeš nicméně Danku štve tak, že je ochotna se na celou spolupráci s ním vykašlat a peníze za inzerci by snad radši zaplatila sama ze svého, než aby se nechala majitelem místního kempu oblézat.

Jenže je Kokeš je neoblomný a „ne“ od Danky nebere jako odpověď. Neustále jí posílá květiny a kontaktuje rádio s pozvánkou do kempu.

Pája má pro svoji ženu jednu hodně dobrou radu. Jakou?

Jak to tedy nakonec dopadne? Podaří se Dance zbavit se Kokeše, nebo ji nakonec Michal donutí, aby kvůli podpisu smlouvy na Kokešovo pozvání kývla? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

A ještě teď se můžete podívat na to, jak se Pája a Danka vzájemně špičkují:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.