Danka má v seriálu Krejzovi novou kolegyni. A je to mrcha, co si nezadá se Sábou!

Danka v seriálu Krejzovi definitivně skončila v Rádiu Best a přesunula se za televizní kariérou. Jak to ale vypadá, pohodu na pracovišti mít v televizi určitě nebude. Dívejte se na úterní epizodu Krejzových a seznamte se s její nesympatickou kolegyní.

Danka začíná pracovat v televizi na pozici produkční v pořadu zaměřeném na domácí mazlíčky. Ač si sama vybrala moderátorku, z vyšších instancí přišel pokyn, aby moderátorkou byla přítelkyně jednoho z obchodních partnerů rádia. Bohužel, k domácím mazlíčkům nemá zrovna pozitivní vztah, a to ostatně bohužel ani k moderování.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Hned při prvním pracovním dni dojde mezi ní a Dankou ke střetu. Jenže jak se zbavit moderátorky, která si nejen, že brousí zuby na Dančino místo, ale navíc je v podstatě nepropustitelná… Tentokrát bude muset zakročit Pája! Jak?

To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, která startuje ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.