Danka s Pájou vypijí šéfovi investiční víno, a on se to dozví. Podívejte se na předpremiéru seriálu Krejzovi

Že si Danka a Pája rádi dají skleničku dobrého červeného nebo bílého vína, to ví každý. Tentokrát ale Pája sáhne mizerně vedle… Vyhodí je Honza Roubal z práce za to, že mu vypili víno nejvyšší kvality? Na to se můžete už nyní podívat v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi.

Danka převzala dočasně po přepadené kolegyni noční vysílání v Rádiu Best. Dost často tam s ní tráví své volno Pája, který má pocit, že na něj jeho stále ještě právoplatná manželka nemá poslední dobou vůbec čas.

Jako obvykle přinese lahvinku dobrého červené. I když to nebude jen tak obyčejné víno. Vypůjčil si ho totiž od svého šéfa z kanceláře v domnění, že se jedná o normální víno, které lze snadno nahradit. Jaké ale bude jeho a Danky překvapení, když zjistí, že společně vypili láhev investičního vína v hodnotě přes 60 tisíc korun!

Mrkněte se na sestřih se seriálu Krejzovi:

A jak se na celou záležitost bude dívat Honza Rubeš, který samozřejmě zjistí, že u jeho vynikající víno někdo vypil? Na to se můžete mrknout již nyní v předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý 22. října ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.