Danka se ve čtvrtek v seriálu Krejzovi rozloučí s Rádiem Best. Jak to dopadne s Michalem?

Loučení bývá vždy smutné, a pokud opouštíte, tak jako Danka Krejzová, svoji oblíbenou práci a přátele, bývá ještě smutnější. Že by ale její odchod konečně vyřešil to, jak to mají mezi sebou s Michalem? To uvidíte v epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete sledovat na Primě ve čtvrtek ve 20.15.

Jak si Bára užívá těhotenství a Marta to zblízka sleduje, usmyslí si, že by chtěla také ještě miminko. Luborovi to ale nechce ještě v prvopočátku říct, spíše by ráda otěhotněla a pak jej postavila před hotovou věc.

Sledujte video:

Donedávna to nebyl žádný problém, teď se ale vyskytly drobné obtíže – otěhotnět se Martě zkrátka ne a ne podařit! Nejprve hledá komplikace u sebe, a dokonce se s nimi svěří i Báře, která jí doporučí svého gynekologa.

Po Martině vyšetření ale přichází tvrdá pravda. Otěhotnění nebrání Marta, ale Lubor. Bylo by tedy nutné poslat jej na spermiogram. Jenže jak to skloubit, když Lubor o celé akci těhotenství nemá mít potuchy? Martu napadne nečekané řešení.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Danka se loučí s Rádiem Best, přišel její poslední den. Neponese se ale v pozitivním duchu. Danka je zaprvé smutná, že opouští svoji oblíbenou práci, za druhé ji moc nepotěší, jaký úspěch měl „její pořad“, když ji nahradila nová posila rádia. Vůbec se jí nechce opustit postel a nejradši by celý den prospala. Chystá se ale velká akce!

Mrkněte se na video, jak ji všichni přátelé překvapí:

Nebudou to ale jen přátelé, kdo Danku překvapí. Největší překvapení přijde nečekaně od Michala.

Přesvědčte se o tom ve videu ze seriálu Krejzovi:

Aneta se chystá na maturitu. Jak to vypadá, mnohem větší stres z jejích závěrečných zkoušek mají její rodiče. Anna je vedle maturity své dcery také natěšená na to, jak vyrazí na svoji cestu kolem světa, jakmile Aneta odmaturuje.

Annina cesta kolem světa se ale vůbec nelíbí Petrovi, který si stále namlouvá, že by se k sobě mohli vrátit. A když Aneta vidí, jak je její otec smutný, vymyslí dokonalý plán – maturitu z jednoho předmětu neudělá, a tím pádem její matka na cestu kolem světa neodjede a otec bude mít víc času na nic zapůsobit.

Jak to s maturitou dopadne? Koukněte se již nyní na extra video:

Ondra je doslova zavalen prací. Jeho nový klient je sice movitý a do právnické kanceláře, kde Ondra pracuje, přináší nemalé finanční prostředky, nicméně za tyto finance chce také nadstandardní služby – především mít Ondru vždy k ruce, a když ne k ruce, tak alespoň na telefonu – noci a víkendy nevyjímaje. Jak dlouho toto tempo Ondra, a hlavně jeho rodina vydrží?

Na další epizodu seriálu Krejzovi se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.