Danka si ve čtvrtek v seriálu Krejzovi udělá legraci z Honzy. Nepřežene to ale trochu?

Honza Roubal je trošku suchar. Danka se ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi pokusí trochu ho polidštit… Ale nedá se říct, že by se to setkalo úplně s úspěchem. Sledujte váš oblíbený seriál ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Danka je prostě neuvěřitelná. Ačkoliv vlastně spolu s Pájou vypili svému šéfovi v pracovní době víno, a pořádně mastné, protože mu zároveň ušetřila na investičním víně hodně peněz, poprosí ho o laskavost. Ráda by totiž aby nejen ona, ale i všichni v rádiu poznali jeho lidskou stránku. Pokud tedy nějakou má…

To si pište, že má. Shodou náhod se Danka dozví, že kromě toho, že má jejich šéf zálibu v investičních vínech a dobrých pokrmech, bojí se také výšek. A nebyla by to Danka, aby toho nevyužila. Nebo nezneužila?

Posuďte to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Jak se bude na podobné ponížení Honza Roubal tvářit? Spočítá to Dance, nebo nakonec ukáže skutečně svoji lidskost?

Syndrom vyhoření

Zrovna lidsky ne vždy působí Anča Vymešová, coby bankovní úřednice a šéfka sektoru je spíš chodící kalkulačka. Svoji práci ale miluje a naplňuje ji nebo spíše naplňovala. Od doby, co ji lží kolega Leon připravil o místo šéfky pobočky, práce jí přestává dělat radost. A to dokonce tak, že se v rodině Krejzových začíná mluvit o syndromu vyhoření a o Annu se začínají všichni bát…

Existuje něco, co by dokázalo Anně vlít opět energii do žil a vrátit jí elán chodit do její kdysi milované práce? To se teprve uvidí, ale ani Petr, ani Aneta to nebudou mít jednoduché. A jednoduché to nebude mít ani Pavel, který zjistí, že se možná celá rodina nakazila nebezpečným zaječím virem. Zejména pro těhotnou Báru by to mohlo znamenat velké komplikace. A kdo za to může? Jasně, že Čumpelík!

Damovy čeká ještě jedno překvapení, přijede je navštívit Ondrova matka nebo spíš někdo, kdo jej porodil, ale žádný vztah k němu ani k rodině neměl. Co tedy nyní dělá v rodině? To uvidíte ve čtvrteční epizodě od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.