Danka v ohrožení: Nestoudný inzerent se ji pokusí znásilnit. Sledujte seriál Krejzovi již nyní online!

Ačkoliv je Danka schopná produkční, která Rádiu Best vždy dokázala přivést platící inzerenty, s některými z nich se odmítá scházet. A má k tomu pádné důvody. Honza Roubal ji ale nyní donutí ze svých požadavků slevit, a málem to bude mít tragickou dohru. Podívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi již nyní v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně.

Honza Roubal po zrevidování dřívějších spoluprací rádií objeví bývalého klienta Rádia Best Dojáčka. Ten podle všeho v rádiu utrácel mnoho peněz, které nyní utrácí u konkurence. A to se Honzovi samozřejmě nelíbí.

Roubal není s to pochopit ani Dančina vysvětlování ohledně toho, proč již Rádio Best ve spolupráci s Dojáčkem nepokračuje. Respektive Dančiny obavy chápe, nicméně ze svého požadavku na to, aby se s Dojáčkem Danka sešla neslevuje. Když poté spolupráce dopadne, Honza si mne ruce. To ovšem netuší, co čeká během nočního vysílání Danku…

Podívejte se na to v sestřih ze seriálu Krejzovi:

Jak celá tragická situace dopadne? Fakt padne Danka za oběť slizkému inzerentovi? Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi. Nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.