Danky vztah je v ohrožení. Ivana chce sbalit Sába!

Sázka, že nepůjde sto dní na rande, by se Dance pomohla pěkně vymstít. Dívejte se na váš oblíbený seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se, proč.

Ačkoliv se Danka s Ivanem seznámili za poněkud podivných okolností (připomenout se to můžete v našem Archivu), vypadá to, že by to mezi nimi mohlo fungovat. Tedy pokud by se zrovna Danka nevsadila o to, že vydrží 100 dní bez chlapa.

Ivan jí sice slíbil, že na ni těch sto dní počká, jenže nyní je jejich budoucnost v ohrožení. Vyplave totiž najevo, že se Ivan z dětství zná se Sábou a jejich otcové jsou důvěrní přátelé. Když Sábě dojde, kdo vlastně Ivan je a jak bohatý je, rozhodne se ho lapit do svých sítí. Danka to bude mít pořádně těžké!

Podívejte se na video z Krejzových:

Uloví nakonec Sába Ivana, nebo se Danka rozhodne vědomě prohrát sázku a jít za svým štěstím s Ivanem? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v Krejzových. Nebo se na tuto epizodu můžete podívat už nyní v předpremiéře díky iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.