Do Rádia Best v Krejzových vtrhnou ve čtvrtek exekutoři. Komu Michal dluží?

Rádio Best se sice tu a tam potýká s finančními problémy, ale že by se Michal kvůli tomu zadlužil a své dluhy přestal splácet? To na cílevědomého šéfa malého rádia moc nesedí… Existence Rádia Best je ale ve vážném ohrožení. Ještě že má Michal Danku! Dívejte se, jak to zase vyřeší, už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Danka si zoufá z rozchodu s Markem. Utápí se ve svém smutku a odmítá i chodit do práce.

Pája se s neblahým psychickým stavem své stále-ještě-manželky a nejlepší kamarádky v jednom odmítá smířit. Snaží se ji všemožně z depresí dostat, leč úspěšný moc není.

Podívejte se na video:

Jenže nakonec Danka přece jen poleví. Protože tohle by si jako záminku nevymyslel ani Pája – do rádia totiž vtrhnou exekutoři. Jak je to možné? Michal má nesplacenou dlužnou částku. Sám se ale dušuje, že o ničem neví, tak jak je možné, že je na něj uvalená exekuce?

Ale hlavně, když už exekuční řízení běží, co s tím? Danka samozřejmě bude vědět. Vyhlásí v rádiu okupační stávku. I když tenhle institut vůbec neexistuje, exekutora to na chvíli zdrží. Do té doby budou muset všichni vymyslet, co se vlastně stalo, a co hůř, jak z prekérní situace ven.

S nápadem přijde samozřejmě Danka:

Kramperu čeká životní úkol. Ztratil se klokan Rocky a jeho majitel je bezradný – policie i hašiči mu odmítají pomoci. Krampera se tedy nabídne i s celým svým mysliveckým spolkem. Nahánění Rockyho ale nebude taková srandička, jak Krampera očekává. Navíc se mu povede opravdu extrovní kousek.

Mrkněte se na video:

Anna se těší na to, jak stráví víkend sama doma. Tedy sama bez rodiny, pouze s Tomášem. Když ale její plán objeví Bára s Ondrou, ale dokonce i Aneta, rozhodnou se jí romantický plán překazit. Její rozvod s Petrem rodina evidentně stále úplně nepřekousla, stejně jako vztah s Tomášem.

Jan Krejza jako velký odpůrce moderních technologií vyhlásí v rodině zákaz mobilních telefonů. Tomu, kdo z rodiny vydrží nejdéle bez mobilu, pořídí jeho vysněné přání. Kdo to vydrží a kdo bude mít největší problém?

Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.