Do seriálu Krejzovi přijede babička Damová. A je to pořádná střela, kdepak babička!

Ondra Dam v podstatě nikdy neměl mámu v pravém slova smyslu. I tak se ale Ivana ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi objeví a bude si hrát na milující matku a babičku. Co má asi za lubem? Návrat k rodině určitě ne… Dívejte se na Primu ve čtvrtek od 20.15 a zjistíte to.

Ačkoliv, nebo možná právě proto, že Ondra Dam vyrůstal v podstatě se svým otcem a mámu jako takovou nezažil, je příkladným tátou od rodiny. Svojí biologické matce dokonce nesměl říkat ani mami, a celkově k ní neměl žádný vztah. Ivana navíc jeho samotné, otce i bratra opustila a vydala se za svým štěstím. Kdykoliv se pak v rodině objevila, přinášelo to jen problémy.

Velkým překvapení proto bude, když se Ivana ocitne v rodinné vile Krejzových. Co potřebuje? Ondrův otec má pocit, zda snad nebojuje se zhoubnou nemocí... Kdepak! Maminka chce svým synům a bývalém manželovi ukázat svého nastávajícího muže. Zejména pro Viktora to bude velká rána.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Opravdu se ale Ivana zastavila jen kvůlu tomu, aby rodinu dala dohromady? Nebo za tím vězí ještě něco dalšího?

To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete na Primě podívat od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.