Do seriálu Krejzovi přijede babička Damová. A je to pořádná střela, kdepak babička!

Ondra Dam v podstatě nikdy neměl mámu v pravém slova smyslu. I tak se ale Ivana ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi objeví a bude si hrát na milující matku a babičku. Co má asi za lubem? Návrat k rodině určitě ne… Dívejte se na Primu ve čtvrtek od 20.15 a zjistíte to.

Ačkoliv, nebo možná právě proto, že Ondra Dam vyrůstal v podstatě se svým otcem a mámu jako takovou nezažil, je příkladným tátou od rodiny. Svojí biologické matce dokonce nesměl říkat ani mami, a celkově k ní neměl žádný vztah. Ivana navíc jeho samotné, otce i bratra opustila a vydala se za svým štěstím. Kdykoliv se pak v rodině objevila, přinášelo to jen problémy.

Velkým překvapení proto bude, když se Ivana ocitne v rodinné vile Krejzových. Co potřebuje? Ondrův otec má pocit, zda snad nebojuje se zhoubnou nemocí... Kdepak! Maminka chce svým synům a bývalém manželovi ukázat svého nastávajícího muže. Zejména pro Viktora to bude velká rána.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Opravdu se ale Ivana zastavila jen kvůlu tomu, aby rodinu dala dohromady? Nebo za tím vězí ještě něco dalšího?

To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete na Primě podívat od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.