Dva psychiatři budou v Krejzových hledat skrytého alkoholika. Bude to komedie!

Ostatně jako vždy, když Krejzovi začnou řešit něco vážného… Jak to celé dopadne, to sledujte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Nad rodinou Krejzových se vznáší jeden velký otazník – kdo je tajným alkoholikem? Jako první padá podezření na Petra. Přece jen by měl možná důvod. Po rozvodu s Aničkou přece musí být zoufalý, navíc ještě spousty povinností související s jeho veterinární praxí a dospívající dcerou… Nebo že by byl oním tajemným konzumentem Jan Krejza, který se celoživotně tváří jako abstinent? Nebo Ondřej, který je momentálně zoufalý z kariérního propadu? Celý případ by měli rozlousknout dva odborníci.

Podívejte se ve videu na jejich akci ve vile:

Opravdu alkoholika tito dva odborníci na slovo vzatí najdou? Nebo to bude zase úplně jinak, než byste čekali? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.