Exkluzivně: Čumpelík se bude vydávat za Krejzu. Proč? Mrkněte se na to ve čtvrtek v seriálu Krejzovi

To, že Fero Čumpelík miluje Krejzův Receptář, to je známá věc. Moc ráda by v něm totiž prezentoval některý ze svých vynálezů. A když to nyní vypadá, že Receptář bude končit, převezme iniciativu doslova do svých rukou… Jak to dopadne? To můžete již nyní vidět v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.

Fero Čumpelík je velký vynálezce, nebo je o tom sám minimálně přesvědčený. Jeho každodenní činností je snaha dostat se do kutilského pořadu Jana Krejzy se svými nejnovějšími výmysly. Nyní vytvořil revoluční záležitost – „dopič“. Co to je?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Vypadá to ale, že se nad Čumpelíkovým plánem dostat se do televize smráká. Vzhledem k tomu, jak klesá sledovanost Receptáře, se Jan Krejza totiž rozhodne svůj pořad ukončit, bez ohledu na to, jak moc ho televizní producent Vladimír přemlouvá.

To ale Čumpelíkovi do krámu moc nejde. Když se tedy nachomýtne možnost pohovořit jménem Jana Krejzy s Vladimírem a přislíbit mu pokračování pořadu, Čumpelík své šance využije.

Mrkněte se na to v exkluzivním videu z Krejzových:

Čumpelík pokračování pořadu jménem Krejzy skutečně přislíbí. Jak se ale na to bude sám Krejza tvářit? Bude si stát za svým, že již moderovat nebude, nebo nakonec přece jen na pokračování kývne? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.